Jump to content

#lifestylekafana


Recommended Posts

e vala i ovaj mohi nekad da baci dobru foru.

 

enivejz, još jedna od oldschool kafana, mada je dosta dugo bila praznjikava, Mali Đerdap (bila solidna klopa, sve zajedno sa matorim nadrkanim kelnerima), zatvorena je pre nekog vremena a na njenom mestu otvorena još jedna "new age" kafana, mislim da se zove "Štiklice i Burence" ili tako nešto :)) Nastavljaju se ti genijalni nazivi novopečenih kafana :) Mislim da je sinoć bilo otvaranje pošto je bio neobično veliki broj mlađarije u okolini.

Link to comment
Share on other sites

 

Haha, nešto tako ... ali već vidim pattern. Bitno je da imaš ovaj crveno beli karirani fazon negde unutar objekta i to je to :))

 

e vala i ovaj mohi nekad da baci dobru foru.

 

enivejz, još jedna od oldschool kafana, mada je dosta dugo bila praznjikava, Mali Đerdap (bila solidna klopa, sve zajedno sa matorim nadrkanim kelnerima), zatvorena je pre nekog vremena a na njenom mestu otvorena još jedna "new age" kafana, mislim da se zove "Štiklice i Burence" ili tako nešto :)) Nastavljaju se ti genijalni nazivi novopečenih kafana :) Mislim da je sinoć bilo otvaranje pošto je bio neobično veliki broj mlađarije u okolini.

 

Ispravljam se - "Štikla i burence", sad sam opet prošao pored :)

 

meni je drugarica juce pricala da je bila u nekoj new age kafani kod Manjeza, kaze pivo 0,33 je 250 dinara, garderoba 150 dinara, pita konobara jel imaju 0,5 pivo, on je gleda bledo.

 

Nije samo to, nego je sad i to mesto postalo kao klub (svako) - sa rezervacijama, obezbeđenjem, separeom ... mislim, šta je tu onda kafana osim što puštaju narodnjake :)

Link to comment
Share on other sites

Кад се уђе из Београдске у Крунску (ка Студентској поликлиници) има једна права кафана, "Мелем за душу" се зове, Зајечарац од 0,5 кошта 120 динара, притом газда кафане свира хармонику, седне са нама за сто и удри, милина.

Ово што се отвара сад су пре клубови него кафане, што већ рекоше људи.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Ima kafana Hodac preko puta Zire, stanicu ispod vukovog spomenika. Dolazi razna ekipa, ali nikad nije bilo problema. Ziva muzika tipa djitre i harmonika, 0,5 pivo je oko 120 kinti. rakije oko 100. Rokaju ljudi od Tome Zdravkovica, preko Toseta, do Dzeja.

Moja mala je uvreda za kafanu

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...