Jump to content

Bandaz traka, pomoc!


SHMEKER

Recommended Posts

Znaci drugari treba mi informacija gde mogu da kupim bandaz traku za prste, trazio sam na netu i uglavnom se sve prodaje na veliko u rolnama sto meni naravno ne treba, bio sam u TC usce i vozdovac vecina me gleda belo kao da prvi put cuju za to, tako da ono molim vas ako neko zna gde mogu to da kupim nek napise jer mi je potrebna sto pre. Zahvaljujem! :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nije to, treba mi za prste na nogama, do sada sam uvijao zavojem i vrsilo je posao, medjutim treba stalno da kupujem zavoj i da motam da se igram :D A bandaz traka se lako kida i dovoljno mi je svega 2-3 puta da obmotam dok zavojem treba 10 da bi se napravilo to kako treba :)

Link to comment
Share on other sites

Za to se koristi obican medicinski flaster. Makar ja to tako koristim i dan danas, a imas u apsolutno svakoj apoteci :)

I da, gledaj da uzmes Galenikin, mnogo bolji lepak stavljaju. Onaj beli ne valja nista.

 

Ne mogu da stavim samo flaster, iz razloga sto treba da napravim malo deblju povrsinu izmedju prsta i uloska, i ako stavim samo flaster ostace mi lepak na prstu i pritom je tanak a ne zelim da umotavam deset puta.

No nije ni bitno nasao sam neki podbandazni sundjer pa cu da vidim sta je to i da li ce da deluje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...