Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Druze ja te pozivam kod mene da pecemo papriku i tebe i druge clanove ove komune pozivam koji nazalost nemaju uslova za tako nesto. Plac je u indjiji tamo sam do utorka nosim beli skafander i kacigu mozete me kontaktirati na 06388867788 kad dodjete kod zitoprodukta da vam objasnim kuda dalje.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Nemam gde drugo...

 

au :c

 

mislim, mojne se ljutis, ali meni je to ono, bas bas hevi :c

uvek sam se zgrazavao na te situacije...

 

pa imas prirode koliko oces? sto da mucis okolinu, mislim na komsije?

 

jos gore je kada u stanu peku, pa cela vertikala vonja na dim :c

 

edit:

glupi ciga sam :c

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ovih dana u Jagodini i ceo grad miriše na pečene paprike, ne znam kako bi to nekom moglo da smeta, pravi miris jeseni :)

  • Upvote (+1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

A kako neko uopšte peče paprike na terasi? Neki miks roštilja i ploče ili kako? Moje tetke žive u zgradama i za vikend su bile kod nas (u Jag imamo kuću) da u dvorištu ispeku svoje paprike, moj kum dok je živeo ovde roštilj i spremanje zimnice je uvek radio na krovu zgrade gde ima velika otvorena površina.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...