Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

iako se slažem da nije lako nabrojati sve države na kontinentu, a kamoli znati gde se tačno nalaze ali tri stvari ovde stoje jasno: 1. Bazfid je govno sajt, smetlište koje skuplja klikove i posete najpovršnijim recikliranim i neretko kradenim sadržajem, bez uređivačke politike i treba ga izbirisati sa interneta 2. Razumem da neko ne zna gde je Albanija, Srbija, Gruzija, da Jugoslavije više nema. Ok, ali ne mogu da razumem kako neki ne znaju gde je Rusija, Španija, Irska, Grčka. To su baš osnovne stvari, da ne pominjem što su to većinom zemlje koje su imale veliku ulogu u prošlosti SAD pa kontam da i to uče iz istorije poprilično dugo. 3. Imajući u vidu tačku 2, neki komentari su prejadni, tipa "I went to college. I have my masters. LOL" ili "Hungry"

 

Opet, neki su se potrudili baš i to je ok iako su omašili dosta.


I da, bilo je pre par nedelja varijanta da isto ameri popune praznu SAD mapu, to je tek bio fejl samo takav.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da su Ameri botovi ali bi ipak napravio razliku izmedju njihovog "boli nas kurac za ostatak sveta mi smo najbolji" stava od "glupavosti". Na kraju krajeva zapitajte se kolko bi nasih ljudi ili recimo evropljana moglo da popuni mapu 50 Americkih drzava ili recimo mapu juzne Amerike.

  • Downvote (-1) 1

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ok niso to prave nego federalne drzave, slazem se. Ali gledano teritorijalno to je nesto njihovo i tu oni zive. Evropa je nesto nase gde mi zivimo. Ljude manje interesuje nesto tudje sto je normalno. Koga zanima geografija naucice, a koga ne zanima njega ce boleti kurac. Poenta price je da nisu glupavi nego arogantni, nadmeni i neupuceni i boli ih kurac.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Mercury Thiocyanate

 

CgCt3qS.jpg

 

 

Atom po atom  [jupi]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Sviđa mi se ime Hrof, ko iz neke klasične germanske bajke :)

  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...