Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

CAMO PEJB

 

Rave+Girl.+rave+girl+is+hungry_a25ff1_40

  • Downvote (-1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

@moyo&vlada

 

vidim da se malo razvila polemika, koja je pocela od mene, odnosno da li se ja foliram za paukove. Ne umem da definisem osecaj koji imam, odnosno da mu dam ime, ali umem da ga opisem. Kako ugledam pauka, recimo na kompu, a da nije pauk kucnog izgleda, momentalno se najezim, stvori mi se neka mucnina u stomaku i nekako se "stresem". Sa druge strane, kada vidim kucnog pauka uzivo, ne izaziva mi takav osecaj, ali nikako mu ne prilazim i prilicno mi je tesko cak i papucom da ga ubijem jer pocnem da kontam "sta ako ga promasim, pa mi skoci na ruku" i ti fazoni. Takav osecaj takodje imam i za ostale insekte koje ne mogu svakodnevno da vidim, kao i na samu pomisao na zmije.
Eto, pa vi sad definisite da li je fobija, foliranje ili nesto trece na f. :)

  • Upvote (+1) 1

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...