Jump to content

SPLIT: Otvaranje Starbucksa i drugih franšiza u Srbiji


Recommended Posts

ma nije valjda the coveted 18-49 demographic, jebao vas marketing da vas jebao u prkno neradničko

 

(h&m,oreo keks,monster energy drink i starbucks kad nasi odu u inostranstvo) 

 

za ovo je 100% u pravu, svako malo neko kači slike na fejs/tviter da je bio negde i kupio oreo ili monster

 

takođe mohi gej

Link to comment
Share on other sites

oreo :)

moja sestra je 1999 nabacila 1000 kila, ja slecem na aerodrom, pogledam je, ona lici na miselin gumu, rekoh crno dete ffs, sta je to, a ona onako srecna oreoooo

meni to keks ko keks, ali sam recimo od rodbine u usa, koja je izbosne, dakle cevapi bre, cuo reci pohvale za subway

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa je tamo subway kao fransiza uspeo,jer ciljna grupa tih fransiza nisu zatucani ljudi 30+ koji nisu ni parce pizze probali i kunu se u jagnjetinu vec mladi,tinejdzeri koji su jako nalozeni na te fransize sa zapada...a tih mladih ce biti sve vise(logika)....Treba pogledati primere iz okolnih zemalja i uspeh fransiza,to je najbolji znak....jer ako 5 puta manji gradovi od bg-a mogu da odrzavaju fransize u zivotu(i vise od toga) onda bi bg bio odlican poduhvat za onog ko prvi kupi licencu i otvori te lokale...

 

to je ta nova perspektiva koje ce biti sve vise :(

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...