Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

od pedez kila paprike, izaslo mi dvaes tegli ajvara (a tegla nema ni kilu! ), znaci, kaliralo je 50%.. a ova stoka od poljoprivrednika gura papriku i po 100din/kg!!

isti kurac dal se drkao sa tim pravljenjem ili isao da ga kupis u radnji...

samo da ih vidim opet da blokiraju puteve, icicu na barkade da ih prskam antraksom lol

  • Downvote (-1) 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

od pedez kila paprike, izaslo mi dvaes tegli ajvara (a tegla nema ni kilu! ), znaci, kaliralo je 50%.. a ova stoka od poljoprivrednika gura papriku i po 100din/kg!!

isti kurac dal se drkao sa tim pravljenjem ili isao da ga kupis u radnji...

samo da ih vidim opet da blokiraju puteve, icicu na barkade da ih prskam antraksom lol

Надам се да ћеш горети у паклу пошто не видиш разлику између нечег домаћег и онога што силази са траке :)

  • Upvote (+1) 1

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Надам се да ћеш горети у паклу пошто не видиш разлику између нечег домаћег и онога што силази са траке :)

 

sve manje vidim razlike i slabo razaznajem. dokle tako, ne znam. dok ne pomracim nacisto, verovatno.

a onda cu da krenem da varim kuke na bankomate.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Idem u pivnicu da se napijem kao stoka zato sto sam ceo dan ucio, i ne mogu vise da zivim u strahu da cu da padnem godinu, ako se to desi, hocu da se jednom kao covek provedem dok je sve jos lepo i bezbrizno ! Znam da vas boli kurac, ali eto, cisto da znate ! A i mnogo mi se svidja jedna devojka, sve je doslo u pogresno vreme ! 



!

Link to comment
Share on other sites

od pedez kila paprike, izaslo mi dvaes tegli ajvara (a tegla nema ni kilu! ), znaci, kaliralo je 50%.. a ova stoka od poljoprivrednika gura papriku i po 100din/kg!!

isti kurac dal se drkao sa tim pravljenjem ili isao da ga kupis u radnji...

samo da ih vidim opet da blokiraju puteve, icicu na barkade da ih prskam antraksom lol

 

ne znam kako je u Pancevu, ali da si radio to mesec dana ranije, imao si za 25-30 kinti kilo kada uzimas na dzak, po Vidikovcu i Kvantasu :)

 

 

 

No, odgledah danas prvi put Fajt Klab (inb4, lol nub iz koje si pecine ti izasao). Sad mi je jasno zasto su radili onu "Fight Like a girl club" parodiju :)) inace, simpatican je film za cure, sranje mi je jedino sto su stedeli Pixise za poslednju emo scenu :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

pa znas kako, zimnica se ne pravi na leto, imala bi mnogo vece sanse da se pokvari. crvene paprike nije bilo tada, ovo sada je najbolja paprika za ajvar (u ovom periodu), zato su i tolike cene.

posle je sve vise vodenastija, pa ti kalira mnogo veca kolicina

 

 

 

 

ja sam uzeo za 4k 50kg. znaci, 80 din/kg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...