Jump to content

Eurobasket 2013 - Slovenija


grb1tj

Recommended Posts

Sigurno je on izvukao dosta, ali nije maksimum. Recimo licno mislim da su Duletu dali 4 godine da napravi pravu reprezentaciju, danas bi bili puno bolji. I to govorim kao navijac Zvezde :) Isto tako i selekcija, malo je cudno sto nije zvao 2 najbolja igraca nase lige - Bobija i Gagija, mislim da bi sigurno pomogli. Ali dobro, to je vec moje licno misljenje.

А како би дуле направио репрезентацију за 4 године ?:) Кад сваке године отказује све више и више играча ?:) од 2009 овде у екипи су само два играча Крстић и Бјелица  и Марковић ( који се повредио када је било најважније):)) Новица Савановић Теодосић повређени , од оних који су могли да играју а нису били на првенству 2009 су Мицов Ерцег Раковић Лучић ...у међувремену из те репрезентације пропали су  Перовић и Тепић( који је играо прву поставу ) ....

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

normalno da dobijaju pare za to sto igraju za repku. mislim, normalno... dobijali su ranije, samo sada, pod naletom patriotizma i svih tih tripova koji su na nekom visem nivou nego sto je obicno, ne prica se o tome.

 

I sad nas čeka poskupljenje telefona za 33% jer su nosili Telekom Srbija dresove. Neka fala [;)]

Link to comment
Share on other sites

da, 6. mesto

Nije se zavrsilo nista gore od vecine takmicenja na kojima smo ucestvovali od tada.

pa da ga odlikujemo retroaktivno... ili hoces da kazes da je sa njim pocelo srozavanje?!? :P

i da... zaborvaio si dudino srebro... :D

Litvanci ne stede ujake. Nadam se da ce francuska da im se pokenja po ruznim facama zato sto su se ponadali da ce uzeti medalju

ja se nadam da ce se hrvati pokenjati po ruznim facama... ali tesko da ce spanija izgubiti danas... :D draze mi je da se hrvati vrate na postolje posle 18 godina nego da spanci dobij8u bilo koga u bilo cemu ikada... :P

Link to comment
Share on other sites

idem da se napijem... nisam gledao utakmicu zbog psihickog stanja... zove me cale... rekao sam mu da ce dobiti sta god pozeli... da cu se jedino vise obradovati kada se danka bude porodila... JEBI GOVNA MRTVA... poslednji im bilo majku im jebem... prekosutra za hrvate... eto kolika je to mrznja... drazi su mi ovi pederi sto silaze sa postolja od crvenih fuksi... bog i hrvati... idemo stolnjaci jebi usrane degenerike... dabogda vam menjali decu u porodilistima kao u vasim ustranim serijama i da ljovisna nika ne progleda... majku i oca i tetku iz valjadolida...

zivele francuska i afrika!!!

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

pa da ga odlikujemo retroaktivno... ili hoces da kazes da je sa njim pocelo srozavanje?!? :P

i da... zaborvaio si dudino srebro... :D

ja se nadam da ce se hrvati pokenjati po ruznim facama... ali tesko da ce spanija izgubiti danas... :D draze mi je da se hrvati vrate na postolje posle 18 godina nego da spanci dobij8u bilo koga u bilo cemu ikada... :P

ne lozi se

smara to konstantno pominjane Vujosevica za sva zla koja nam se desavaju u kosarci. na kraju se ispostavilo da smo retko kada i prolazili bolje od tog 6. mesta

 

i nisam rekao 'nista gore od svih' nego 'vecine'

Dudina minimum 2 srebra, ako racunamo onu kradju protiv Turaka

 

i neka su cigani popasali crnacki kurac

Link to comment
Share on other sites

mene smara sto postoje ljudi koji kada vide dule vujosevic (a da nije hvalospev... pritom sam napisao da je dule vujosevic = partizan) instant udaraju minus bez ijednog argumenta...

poredili smo dudu i vujosevica... ili sam ja pogresno razumeo... i jednom i drugom su igrali drugi timovi... razlika je u tome sto je dule vujosevic imao startnu petorku koja je bila vazeci svetski sampion... gurovic, drobnjak, stojakovic, jaric su neki kojih se secam... mozemo da nadjemo i svih 12 najmanji problem... tadasnje sesto mesto je bilo neuspeh posto smo od 95 do 02 osvojili medalju na svakom takmicenju osim na olimpijadi u sidneju... danas je cetvrtfinale uspeh zato sto imamo jedno srebro u poslednjih 10 godina... a takav nam je nazalost i igracki kadar... ja mogu da napisem dule wot na temu zasto mislim da bi vujosevic bilo los selektor... jedino kada bih bio zadovoljan njegovim izborom je slucaj u kome bi minimum 10 od 12 igraca reprezentacije igralo u partizanu... pa da znam da su to ljudi koji prakticno zive sa njim...

secam se da smo tada izgubili dve utakmice (rusija i spanija ako me secanje sluzi) i da smo prolaz u 1/8 finala trazili preko svedske!!! alo svedske!!! dok smo ove godine tukli nosioce zlata i srebra... onda smo u osmini finala (tada su prvi iz grupe isli direktno u 1/4 finale, a 2. i 3. su razigravali) dobili turke fazon 5 razlike (zaista je bilo davno, ali ispod 10 sigurno)... turke iz 2003. WOW (mogu i njihov tim da nadjem, ako se ne slazemo da su bili banana)... onda su nas litvanci nakantali sa 20 razlike... mislim da smo posle dobili ruse i tako osigurali sesto mesto... za peto mesto se ne secam od koga smo izgubili... pricamo o timu koji je imao najboljeg trojkasa na svetu... ludog gurovica koji je sa jaricem sahranio dream team...

Link to comment
Share on other sites

direktno si se obratio meni, a ja nisam poredio Dudu i Vujosevica, istripovao si

 

btw, izgubili smo na tom prvenstvu u 1/4 od Litvanije koja je lagano sabila cigane u finalu

da ne pricam da ga je bojkotovala masa igraca

 

ono sto je sustina problema bila tih godina i sto nema veze ni sa Dudom, Vujosevicem ili Zeljkom (ili mentolom Slavnicem ololololol) 

Link to comment
Share on other sites

onda izvini... mislio sam da si se nadovezao na pricu o tome da bi dule vujopsevic za 3 godine napravio mnogo bolji tim... ali bog otac nije mogao da zna sta ce se desiti sa novicom npr... ili sa teom... sa njima dvojicom ja verujem da bismo bili potpuno drugi tim... ne znam sta se desilo sa keseljem, on je meni gotivan lik skroz... pa sam nastavio poredjenje iako je stvarno glupo, priznajem... ovde imamo krstica, tamo smo imali drobnjaka, jarica i stojakovica... tada je igrao vujanic koji uz duzno postovanje ovih danasnjih plejeva SVEMIR... ok mozemo da poredimo fazon koturovica i gagica... znam da smo tada igrali sa drugom postavom... ali mislim da danas nisu nista manje osteceni spanci, pa su se smorili ko dzej na basketu sto nisu u finalu... tripujem da i njima nedostaju gasol i navaro kao nama divac i bodiroga... iako su ovi nasi DOKTORI NAUKA za njih jebem li im majku pacovsku u picku... :D

i da... znam tacno sta je rekao zeljko tada... nemam snage to ponovo da gledam... usracu sebi euforiju zbog toga sto su cigansture izgubile... :D



ahaha... slavnic... e to je bila najveca bruka... to je stvarno bio potop... sramota nevidjenih razmera... kapiram da niko nije hteo da preuzme odgovornost, ali sinisa mihajlovic je bolji izbor...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...