Jump to content

Eurobasket 2013 - Slovenija


grb1tj

Recommended Posts

Gledao sam dobar deo Italija - Spanija, i brine me koliko Spanci zapravo imaju potencijala. Ne ono kao satro namestili, nego da su mogli potpuno da kontrolisu rezultat cak i na vecim brojevima. Smesno je kako su se igrale odbrane i napad u pojedinim trenucima.

this

 

jaki su, maksimalno su kalkulisali po ovim grupama

plus smo se mi stegli i gg jbg

bitno je sada da se potrude koliko mogu protiv Slovenije

Link to comment
Share on other sites

sa prvog mesta nikako ne zasluzujes spaniju u 1/4 koja je prvi favorit turnira

imali smo par losih meceva, ali smo odlicno prvenstvo odigrali sa ovakvih 12 igraca

Na to bas i mislim. Videlo se da nas je Francuska pustila da budemo prvi da ne bi isla na Spaniju kao sto im se redovno dogadjalo na prethodnim prvenstvima. I ako ne gledamo tu utakmicu, sem Litvanije mi smo imali sasvim prosecne rezultate realno gledano. Sve ove jace reprezentacije su kalkulisale i igrale sa 50% mogucnosti i za njih prvenstvo tek sada zapravo pocinje. Realno je da imamo strasan potencijal, ali to smo govorili i posle one bronze pa smo kasnije failovali. Nazalost za sada smo jos daleko od Spanije, Francuske, Litvanije i medalje.

Link to comment
Share on other sites

Na to bas i mislim. Videlo se da nas je Francuska pustila da budemo prvi da ne bi isla na Spaniju kao sto im se redovno dogadjalo na prethodnim prvenstvima. I ako ne gledamo tu utakmicu, sem Litvanije mi smo imali sasvim prosecne rezultate realno gledano. Sve ove jace reprezentacije su kalkulisale i igrale sa 50% mogucnosti i za njih prvenstvo tek sada zapravo pocinje. Realno je da imamo strasan potencijal, ali to smo govorili i posle one bronze pa smo kasnije failovali. Nazalost za sada smo jos daleko od Spanije, Francuske, Litvanije i medalje.

salis se?!? francuzi su znali da ce ici na spance... da ce grci ispasti porazom posle dva produzetka od hrvatske?!? svi su imali magicnu kuglu osim nas... pa su izabrali domacina u cetvrtfinalu?!?

Link to comment
Share on other sites

Naravno da postoji velika mogućnost da su nas Francuzi pustili. Nemam dokaze, ali sumnjam da može da bude istine u tome. Znali su da će u tom slučaju ići na Hrvatsku ili Sloveniju, što im je očigledno bolje nego da se prepuste slučaju da im uleti Španija u 1/4. Izvinjavam se ako "?!??!?!" stručnjaci misle da nisam u pravu.

 

Ti isti Francuzi verovatno imaju bolji skauting od svih nas ovde zajedno koji je mogao možda bolje da vidi da je Španija ipak za dve klase bolja od domaćina i da su Španci nameštačka kalkulatorska govna.

Link to comment
Share on other sites

spanci imaju najjacu ligu evrope, normalno da ce igrati najbolji basket

 

ali onoliko da pogadjaju jebote pa ono je neverovatno

 

steta sto opet nismo imali iskusniju ekipu da ih malo podbodemo, iznerviramo izbacimo iz takta... preplaseni ovi nasi klinci :|

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

i jos nesto... francuska je izgubila od litvanije... sto znaci da bi bila druga u grupi da je pobedila nas a samim tim ne bi se susreli sa spancima do finala... dok ce se ovako susresti u polufinalu... toliko o pustanju srbije da pobedi...

Pa upravo to, Francuzi da su pobedili bili bi drugi, a Spanci pobedom protiv Italije treci. Nije prvi put da to rade i jedni i drugi, Spanci redovno, a Francuzi, pa setite se samo utakmice sa Grckom kada niko nije hteo kos da da, i onda onaj nesrecni Francuz daje i svi se hvataju za glavu.

Evo vam link emisije gde onaj trener Jakovljevic isto to prica. Zanimljiva je emisija uopste pa ko voli nek pogleda, od 18. minuta krece tema o reprezentaciji i EP. 

Link to comment
Share on other sites

Pa upravo to, Francuzi da su pobedili bili bi drugi, a Spanci pobedom protiv Italije treci. Nije prvi put da to rade i jedni i drugi, Spanci redovno, a Francuzi, pa setite se samo utakmice sa Grckom kada niko nije hteo kos da da, i onda onaj nesrecni Francuz daje i svi se hvataju za glavu.

Evo vam link emisije gde onaj trener Jakovljevic isto to prica. Zanimljiva je emisija uopste pa ko voli nek pogleda, od 18. minuta krece tema o reprezentaciji i EP.

Ne znam cemu toliki hejt prema dudi, neka puse kurac

Link to comment
Share on other sites

Ne znam cemu toliki hejt prema dudi, neka puse kurac

Treba biti realan i reci da od 2010. i 4. mesta, mi ne da nismo imali zapazen rezultat, nego smo ocajni. Fail na Evropskom, PROPUSTENA Olimpijada, JEDVA se kvalifikovali sad na Evropsko, opet fail na njemu. Svaki put opravdanje podmladjivanje, to bas i ne pije vodu vise. Mi mesto da napredujemo od srebra u Poljskoj gde je pocelo podmladjivanje, mi samo padamo.

Da nije u pitanju Duda Ivkovic imenom i prezimenom, veliki trener bez rasprave, da li bi ga i onda svi branili i drzali na klupi i dalje?

 

edit: Da ne bude da hejtujem Dudu, mislim da su krivi svi, od trenera, preko strucnog staba do igraca. Ali nemojmo od neuspeha praviti uspehe.

Edited by toMaBRE
Link to comment
Share on other sites

zabo mi laptop... FFS...

ne mogu opet da wotujem svoja razmisljanja...

deluje mi nelogicno da se neko kocka i namerno izgubi utakmicu, racunajuci da ce grci dobiti hrvate, i samim tim naterati spance da dobiju italiju, a slovence da pregaze finsku... ili jos ludje da ce hrvati dobiti grke, a da ce spanci pobediti italijane da bi se sastali sa fra, a ne sa litvanijom... 

u svakom slucaju fiba je banana organizacija koja je servirala besmisleno takmicenje... utakmice poslednjeg kola koje odlucuju o plasmanu su morale da se igraju u istom terminu... i to ne samo u istoj grupi, vec u obe grupe... nazalost kosarka je organizaciono mnogo ispod fudbala... u kosarci zvezda moze da promenom imena skine sa sebe dug od 10+ miliona evra i igra evroligu 2 godine kasnije... zamisljam kako bi to izgledalo da je moguce u fudbalu... 

jebase nas slovenci... po meni ocekivano... da smo igrali polufinale onda bih imao potpuno drugacije misljenje... imao sam srece da odrastam uz monstrume kojima je sve osim zlata bio neuspeh i jbg mozak odbija da se lozi na plasmane na SP, ako to ne znaci makar medalju na istom... kao sto cu se sigurno smoriti za 10 godina kada budem gledao nekog nn lika iz srbije koji je na 57 poziciji na atp kako igra prov kolo us open-a... iako je to realno uspeh i taj nn ce zasluziti postovanje, ali jbg... dabogda imao, pa nemao... proklete jese...

anyway nisam izwotovao o stelovanju, ali sam krenuo da wotujem o svemu ostalom... jebo mi pas mater... teska depresija... ;/



Treba biti realan i reci da od 2010. i 4. mesta, mi ne da nismo imali zapazen rezultat, nego smo ocajni. Fail na Evropskom, PROPUSTENA Olimpijada, JEDVA se kvalifikovali sad na Evropsko, opet fail na njemu. Svaki put opravdanje podmladjivanje, to bas i ne pije vodu vise. Mi mesto da napredujemo od srebra u Poljskoj gde je pocelo podmladjivanje, mi samo padamo.

Da nije u pitanju Duda Ivkovic imenom i prezimenom, veliki trener bez rasprave, da li bi ga i onda svi branili i drzali na klupi i dalje?

 

edit: Da ne bude da hejtujem Dudu, mislim da su krivi svi, od trenera, preko strucnog staba do igraca. Ali nemojmo od neuspeha praviti uspehe.

kazi ime koje bi napravilo bolji rezultat sa ovim timom... duda nije sinisa, pa da naduva najbolje igrace i silji kurac... igrao je sa onim sto ima... bolje od ovoga ne moze...



Da si igali Luca i Teodosic, dakle, igraci koji su bili sa reprezentacijom u toku priprema, ali nisu igrali zbog povreda, ovo bi bila potpuno drugacija ekipa.

teodosica obozavam, ali on ce uvek biti basketas... mada nam je upravo to trebalo na ovom prvenstvu... nedostajao nam je sportski bezobrazluk... neki novica koga bas boli kurac da li je preko puta njega po gasol, dzordan ili sarma... to nama treba... da bjelica ima mozak danilovica (inb4 izbo bi  ga neko nozem) on ne bi imao 4 izgubljene lopte za redom... "ti si bese sabonis?!? imas tri metra i meris se na stocnoj vagi?!? zvaci moj kurac dok kucam jednom rukom preko tebe budalcino jedna..."

duda je pustao tea da radi sta hoce, zato sto je imao poverenje u njega... na ovom prvenstvu je forsirao odbranu i beskonacno spustanje na krstica... ja ne znam sta bi uradio bilo ko drugi na njegovom mestu...

Link to comment
Share on other sites

Da si igali Luca i Teodosic, dakle, igraci koji su bili sa reprezentacijom u toku priprema, ali nisu igrali zbog povreda, ovo bi bila potpuno drugacija ekipa.

Stoji ovo, ali hoces da kazes da i sa ovim igracima ne bi trebali dobiti Ukrajinu, Crnu Goru (u ovakvom sastavu i sa ovakvom igrom), puno lakse dobiti jednu Belgiju. Ili pruziti bolji otpor Makedoniji, Spaniji, Sloveniji? Mi smo odigrali samo jednu jako dobru utakmicu na prvestvu, protiv Litvanije. Lose igramo vazne utakmice, i one sto smo pre dobijali, dobijali smo zbog individualne igre pre svih Teodosica sa onim trojkama.

Treba postovati Dudu, vrhunski trener, ali ne treba biti slep. On je selektirao igrace, imali smo najduze pripreme, opet lose tempirana forma, opet nije uspeo da digne ekipu posle poraza. I najbolji grese.

Link to comment
Share on other sites

jao jao... zaboravio sam da opljunem andjusa... to je onaj smesni lik koji ima info iz prve ruke, ali ce sve da kaze neki drugi put zbog mira u kuci... delovao mi je ozbiljno kada sam ga gledao prvih nekoliko puta... ali covic ga je demolirao... usro se u njega i taksistu koji hoce proviziju za onog mega trenera koji na pedesetogodsinjicu mare ispusti 2:0 protiv seoske ekipe... bitno da hrvati napreduju... oni su u prvih deset na najbesmislenijoj listi koja postoji... odigras prijateljsku protiv sao toma i principa i boostujes rating... lmao... bosanci dominiraju, a na listi sve nize... sta su ti hrvati osvojili to mene zanima... (inb4 jebu u rukometu...) imaju dva treca mesta od pre 20 godina i u fudbalu i u kosarci... i sada cemo da ih dizemo u nebesa, njihova govna manje smrde... e moj andjuse, kao da crkavas od gladi, pa za jedan rucak pustas narucene pesme kao da si dzuboks... /spit

Link to comment
Share on other sites

Sigurno je on izvukao dosta, ali nije maksimum. Recimo licno mislim da su Duletu dali 4 godine da napravi pravu reprezentaciju, danas bi bili puno bolji. I to govorim kao navijac Zvezde :) Isto tako i selekcija, malo je cudno sto nije zvao 2 najbolja igraca nase lige - Bobija i Gagija, mislim da bi sigurno pomogli. Ali dobro, to je vec moje licno misljenje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...