Jump to content

Trazim igrace za ozbiljan tim


p3k1

Recommended Posts

Ozbiljni igraci koji su spremni da odvoje vreme za timsku igru, posvete se timu i eventualno kada se napravi uigran tim pocne sa ozbiljnijim spremanjem za turnire. Pub win rate bi trebao da bude preko 53% ali svako cje biti testiran i da nema toliko a zeli da napreduje. Igrac mora da bude stariji od 17 godina. Svi rolovi su jos uvek na raspolaganju i to bi trebali da ostavite sa svojim ostalim podacima kao sto su mesto, godiste, iskustvo. Addujte me na steamu ko je zainteresovan. Nick je "p3k1" kao na forumu.

Link to comment
Share on other sites

Nije frka, tim je tek u svom najranijem periodu, bice dosta promena i dosta igraca koji cje probati, najbolji cje ostati, ne mora da znaci ni da cje do septembra da se napravi finalni iako bih ja zeleo do tad da bude sve sredjeno i da se krene ozbiljan trening.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da kazem da znam pekija komsija odmah ispod mene. u pola noci slusam kako se dere dok igra dotu :)

Ok je decko i ko igrac je dobar ako se ne varam pre je furo HoN.

Evo i ja da kazem da znam pekija komsija odmah ispod mene. u pola noci slusam kako se dere dok igra dotu :)

Ok je decko i ko igrac je dobar ako se ne varam pre je furo HoN.

  • Downvote (-1) 1
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...