Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

ко вас јебе када сте се рано понадале, ливерпулске сисице!

и место вам је ту где сте, зато што сте ту провели пола живота хехехахеахеххе

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ко вас јебе када сте се рано понадале, ливерпулске сисице!

и место вам је ту где сте, зато што сте ту провели пола живота хехехахеахеххе

To "ponadali" nisam mislio na ishod danasnje utakmice, vec na likovanje nad Unitedovim losim rezultatima od pocetka sezone.

Edited by деки
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ali strašno mi je da stvarno postoje ljudi koji su toliki dementi! Liverpul je ove polusezone:

 

1. Držao prvo mesto najviše nedelja posle Arsenala;

 

2. To ostvario igrajući, praktično, bez klupe, i sa stalnim povredama prvotimaca;

 

3. Igrao, uz Arsenal i Sity, najlepši, najatraktivniji i najprijatniji fudbal. Posle ova tri tima ide 40 praznih mesta, pa onda svi ostali, po ovom kritetijumu.

 

4. Sve to postigao sa verovatno ubedljivo najmlađim timom u top 6, 

 

5, Protiv velikog Sitija i Čelzija nije uzeo po bod u gostima SAMO I ISKLJUČIVO zato što nije imao fer suđenje.

 

Zaista, da je bilo koji klub do sada ostvario ovo što je Liverpul uspeo, pa makar mi bio tako odvratan kao Mančester United, ja nikako nikada ne bih mogao dati komentar tipa "sisice". Jednostavno, rekao bih RESPECT za tim koji je tako nešto uradio, ma koliko ga mrzeo.

 

Sa postojanjem takvih idiota sa tako idiotskim komentarima mi je teško da se pomirim, ali ipak, eto, postoje. Imam jednog, koji igra Warcraf 3 dok je tv sa utakmicom upaljen, ili samo isprati  rezultate zbog tiketa, i navija za City, i danas me zove da me zajhebava "vas svi pobeđuju". Samo sam rekao jeste i požurio da se razgovor završi, ipak je ok lik, samo je dement po ovom pitanju, neću da se svađam s njim zbog usrane Premijer lige :-)

Edited by milanche
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

pusti retarde Milanche

Mislim da je Liverpul mnogo bolje odigrao protiv Sitija danas. Ager je bio bolji od Sisoka, čak je učestvovao puno i u napadu, Škrtel i Sakho standardno katastrofalni. Sterling slab, Alen kurac kao i uvek

Treba probati da se bude u top4, al biće teško do jaja. Jedino raduje bolji raspored u drugom delu (Vila, Everton, NC, Arsenal, Chelzi, Totenhem, Siti kod kuće ako se ne varam)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@ Liverpul

 

inace slazem da Arsenal danas nije igrao bog zna kako ali opet je bitno i da kada igra losije uzima po 3 boda,sto u prethodnim sezonama nije bio slucaj za razliku od ostalih....ukoliko tako nastavi skroz je ok da ga tamo neki city naduva sa 5 6 komada i remizira sa celzijem kada murinjo ugusi zivot u igrici,sto tabela i pokazuje u jednom od najuzbudljivijih prvenstava godinama unazad...tih 1-0 je najsladje odradjivanje posla...bolje nego da su ubili Celzi 3-0 a sada remizirali sa nukom

Edited by SunshineFML`

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Naravno, i bilo je više takvih startova... Da je Liverpul imao pošteno suđenje u zanje dve utakmice:

 

VS City - Vođstvo od 2:0 u 30 minutu, verovatan remi na kraju (mada, druga je to priča i utakmica kada vodiš u 30. min sa 2:0 umesto 1:0, ali ajde, remi)

 

VS Čelzi - Penal nad Suarezom za 2:2 kao kuća, crveni karton za Etoa, ili nekog drugog, još par igrača Čelzija je sredinom drugog poluvremena imalo 2+ starta za žuti, ali im je sviran samo jedan...

 

Tuga je što Liverpulu ipak treba još jedan ceo tim u januaru da se dovede, da bi se nešto uradilo - sada im na svim pozicijama fale igrači...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ajde jbt, postali ste kao ovi nasi retardi sto se rokaju saopstenjima. :) Te ovaj kaze izgubili iskljucivo zbog sudjenja, drugi nema penala (slicna situacija je bila nad azarom u prvom), treci nema crvenog, cetvrti nema zutog, sada kada dodje jos neko i kaze nije svirao faul u prvom i korner u drugom poluvremenu... :) Valjda znamo kako se igra u PL, za sta se sve ne sviraju faulovi, penali, daju zuti, a kamoli crveni kartoni. Niste bili bolji u poslednje 2 tekme, (osim sto ste zestoko osteceni protiv sitija) i to je to :D

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Vitja objasnio, može lock

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Problem je što ti ljudi otprilike samo isprate rezultate za tiket, bez gledanja utakmica, i posle  troluju kako im je volja, i kao da su gledali utakmicu. Jer ja ne mogu da zamislim da neko sa gramom mozga može da, posle ODGLEDANIH utakmica Liverpula protiv Sitija i Čelzija da komentar tipa "Liverpul sisice, nemaju pojma" i slično. Najiskrenije, da je United, koji mrzim, u istoj situaciji kao što je sada Liverpul, prema onih mojih 5 tačaka iz pret-prethodnong posta :-), ja bih ovde napisao  RESCPECT za Mančester United, idemo dalje.

 

Jebiga, gledam Liverpulove utakmice, ostale kad stignem, i imam šta da kažem za njih, nekad sam u pravu, nekad nisam, pa mi neko objasni da nisam, i prihvatim - eto, verovao sam u Škrtela, ali sad vidim da sam fejlovao, bio je očajan protiv Čelzija i Sitija, samo što ga usrao gol...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Problem je što ti ljudi otprilike samo isprate rezultate za tiket, bez gledanja utakmica, i posle  troluju kako im je volja, i kao da su gledali utakmicu. Jer ja ne mogu da zamislim da neko sa gramom mozga može da, posle ODGLEDANIH utakmica Liverpula protiv Sitija i Čelzija da komentar tipa "Liverpul sisice, nemaju pojma" i slično.

 

 

Napisao sam vec da to nije bilo napisano zbog danasnje tj jucerasnje utakmice(koju sam inace gledao i Liverpool je dobro odigrao i tu nema price), vec iskljucivo kako zbog Lex-ovog posta i pojedinih forumasa koji cekaju da united odigra lose pa da napisu "IJAO JEBI MANCHESTERSKE PAORE" tako i zbog nekih ljudi iz rl-a koji su navijaci liverpoola a koji mi konstantno nabijaju na nos Unitedovu "situaciju". Al' u sustini nisam znao da ce post napraviti toliko prasine vise sam to rekao kroz zajebanciju...

Link to comment
Share on other sites

@deki

 

Pa ne mogu da važe tu ista pravila, jebiga, Man. United mrze SVI sem VEĆINE njihovih navijača, zvaničnika i i njihovih bližih članova porodice... Pul mrze, otprilike, samo pomenuti ljudi bliski Unitedu, i možda neki bliski Evertonu, i to je to..

 

A opet, da se United nađe u situaciji da mu je pola provtimaca povređeno, da mora da igra sa timom "prosek dvaes godina" protiv Čelzija/Sitija, i da, po igri zasližena dva boda ne zaradi SAMO zbog grešaka sudije, ja nikada ne bih mogao reći navijaču uniteda, posle nečeg takvog, da su "sisice", čak ni u zajebanciji... Nekako mi ne bi bilo prijatno... Čak i da Liverpul nezasluženo pobedi oslabljen United koji pritom odigra dobro i zasluži pobedu/remi, ne bih mogao spasti na taj nivo, eto, takav sam...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Koja je ta objektivnost Vitjo? Kad god manchester izgubi dodje neko od lpool fanova [ znamo da ih ima tu puno ] i isproziva bez pricinu, bas kao sto je deki rekao.

 

Nikad nisam bio toliko dementiran da pisem nesto nakon jednu pobedu jer svi znamo da premier ligu ne fukncionise tako, samo mi je cudno to ponasanje od strana navijaca Liverpool-a :)

Link to comment
Share on other sites

manu je zapravo tim za koji tvrdim da u zadnjih 15-tak godina kroz premier ligu ima najvise problema sa povredama. uspesne svi mrze,get used to it.

I Arsenal je uzeo par titula i bio dominantan (sezona bez poraza) pa ovde nikad nije bilo hejta prema Vengeru?

Mozda ima neke veze to ponasanje Fergusona prema sudijama i protivnickim timovima?

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

venger je drugaciji tip,ni ja ga nikad nisam hejtovao niti cu,uzmi na primer murinja...radio je i gore stvari od fergija,on lik javno proziva i ponizava klubove,ferguson se previse zalio na sudjenje ali je bio i kaznjavan za isto,autoritet se stice godinama jbg,on je svoj zasluzio slozices se,da ne nabrajam uspehe :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...