Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

Šta ja znam, ne bih tek tako otpisao Pul, mislim da bi bilo nerealno od strane igrača i trenera i ostalih da smatraju da je ovo Pulov neuspeh i da im sada padne moral, mislim da treba i da će biti samo obrnuto. Čini mi se da je Rodžers trener koji tako razmišlja. Istina je da će sledeća sezona biti zajebana, ali se već šuška da Murinjo ide, a osim toga sigurno će u Pul biti grunute enormne pare za pojačanja, tako da očekujem mnogo bolju sledeću sezonu od ove, ne samo za Pul nego uopšte.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Kad se podvuce crta, iako mi je zao Suareza i Dzerarda, moramo reci da je zasluzeno..

 

Najkvalitetnija ekipa koja je igrala najbolje duz sezone je osvojila titulu..Igrali su lepo za oko i ofanzivno maksimalno..Pritom su se odlicno snasli obzirom na dosta povreda bitnih igraca..Danas je ovaj komentator rekao da je Aguero valjda odsustvovao preko 4 meseca tokom sezone..Plus su Nasri i Silva imali povrede na po mesec-dva,,Jos i Nastasic nije igrao pa je igrica morala da se predje na hard sa Demikelisom pozadi..

 

Pelegrini je za prvu sezonu odlicno odradio posao, uklopio ih je za napad, postavio Fernandinja najbolje moguće da bi Jaja dominirao i sve njih nekako smirio, niko se nije kurcio ili pravio neku frku sto ne igra, a dosta ima zvezda i dosta ih je rotirao..Harta je odmorio kad je bio u kurcu i dobio ga mnogo boljeg i motivisanijeg..

 

A i ne moze coveku da ne bude drago kad titulu slave bosanska glava, srpski ljopac i where is jovetic

Edited by GibanicA
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko ovo stvarno bio napredak u odnosu na proslu sezonu sto se LFC-a tice, veoma tezak kraj sezone za ispratiti, sve se videlo danas na licima igraca, Stivi je u fazonu " kidnapovali su mi , silovali i pobili celu porodicu", kontam da ce mu do kraja karijere pevati " he sliped on his fucking arse" :c. Mnogo mi je drago to sto je Agger dao gol na poslednjoj tekmi u sezoni, za slucaj da ga prodaju ... Nikada nisam bio u fazonu, dobro da je gotovo, ne mogu vise da gledam premijer ligu, ali sada ce mi stvarno prijati manjak stresa :) 

Link to comment
Share on other sites

Mene je Soton najviše oduševio ove sezone, niko njih da pomene!

vanjau bruder

 

to je meni isto prvo palo na pamet.

kaaako su momci odigrali kraj sezone, svaka im cast, jos kada se vidi sa kim su igrali na kraju i protiv koga su izborili opstanak :o

kapa dole!

lako je kada imas arapske pare :tf:

 

edit

ne soton, vec sanderlend :D

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Realno je zasluzeno. Liverpul nije igrao Evropu, samo se koncentrisao na PL i opet nije mogao. Nije ni strasan toliko poraz od Celsija, mene smori kad odigraju par ikseva sa retard ekipama koje su ih posle kostale upravo tih par bodova. 

A da, Hajli, ona sezona je nerealna, ako se dobro secam 86 bodova a Utd 90. Bas nam se ne da :)

~~

Link to comment
Share on other sites

Da, sigurno nije trenirao i ne zna da muva ribe pa ga je sve to ustvari usralo.

Tebra, pogledaj ga molim te na sta lik lichi i on da sprca ovakvu zenu?! Ma daaaj....

 

nego..... pare su chudo i to je to ;)...

Edited by konaN1
Link to comment
Share on other sites

 

„Svake sedmice mi je dobacivao šta da radim, pa sam mu dao priliku da obavi posao“

https://www.youtube.com/watch?v=I3X5_uqQNjo

 

 

pa ja koliko sam ispratio celu pricu, servud to nije uradio samo zbog dobacivanja. oni ga menjaju vec mesec dana, stalno pricaju o njegovim naslednicima (mozda miha itd).

ja sam ukapirao da je on malo klubu uterao bobana ovim gestom, u fazonu, eto plan je ispunjen, igramo evropu, sad umesto mene moze da sedne bilo ko sa tribina :)

Edited by Carlito
  • Upvote (+1) 1

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...