Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

vrhunska tekma , i realno nezasluzena pobeda liverpula...bas imaju srece ove sezone setite se samo gostovanja fulamu itd.

nije svirao penal na kraju cista ruka celavog skrtela , silva je krivac morao je iskoristiti onu sansu cist zicer u drugom pol ispred golmana

1378945282758.jpg

Link to comment
Share on other sites

konan prestani. Ako neko zasluzuje da uzme titulu ovu godinu to je Liverpool. Nije mi lako da to priznam, ali igraju ubedljivo najjaci i najlepsi fudbal kroz celu sezonu.

 

Zasluzena je bila ova pobeda takodje zato sto su dominirali na pocetku, a svi znamo da su Liverpool slabi u drugo poluvreme. Iskoristili su neke ocajne greske i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Srchka za srchkom, suza suzu stize, ali preziveh :D 


Inace, nerviraju me dve stvari u vasim komentarima, prvo za Skrtelovu ruku, jeste se desila, ali se takvi penali sviraju samo Zvezdi i Partizanu, prvo namera nikakva nije postojala, drugo, nije da je mogao to da izbegne, dzumbus je u kaznenom i svi se vuku i guraju medjusobno, isto tako, Clattenburg je imao odlican pogled i znao je kakvu ce utakmicu suditi, da je to okarakterisao kao penal, onda je morao i 20 minuta pre toga da pokaze penal za Liverpool kada je Suareza Kompani oborio sa dve ruke. Mislim da je covek odlicno osetio mec, znao je kakva dva krvnika ima u oba kaznena prostora, i podigao je kriterijume. 

A ovaj Milancetov komentar da je Henderson debil je pobeda. Pa sta da radi u tim trenucima, da pusti City u napad koji ide dosta siroko i u kome ce odbrana biti pogubljena pa da se desi jos jedan Milnerov "prodor" . Upravo zbog toga su i primili dva gola, zato sto nisu zeleli da prekidaju akcije po cenu kartona na sredini, realno obe akcije je trebalo zavrsiti faulom na sredini. Pa bre, da sam na HEndersonovom mestu, skok smrti bih priredio a ne start sa dve noge u nadoknadi vremena, kada City opet krece u napad gde ce kao osice biti oko 16 metara, a odbrana ne zna koga pre da pazi, ulog je preveliki da bi se razmisljalo o kartonima.



Osvajamo ! 

Link to comment
Share on other sites

Ispao je debil generalno, kako nije, koliko god ti MOŽDA bio u pravu opravdavajući njegov start, ne zaboravi da je on i fejlovao sa predugim forom i sam stvorio tu situaciju. Dodatno stvar pogoršava što će morati da se igra bez njega naredne dve ili tri utakmice, pa onda neka Džerard zaradi deseti žuti na sledećoj, i ko ostaje da igra sredinu? Moglo bi to još da košta Liverpul...

  • Downvote (-1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Evo ja neću više da se radujem, samo da vratim film na nešto što sam ranije napisao, uz "I told you so" - da City bez Aguera, i sa definitinvo ne baš savršenom odbranom, i sa pritiskom koji to ostavlja na Turea ima slabosti koje može da izekspolatiše tim poput Liverpula, a možda i slabiji. Manje - više se obistinilo to moje, uz tu razliku što sam očekivao da Demikelis bude ta slaba tačka, a bio je Kompani (valjda je i i grao sa nekom povredom i on?), a Jaja nije fejlovao utakmicu, niti vezao neke kartone trčeći za Hendersonom ili Sterlingom, kao što sam očekivao, već se (self)povredio.

 

Ipak mi je impresivno delovalo kako su se vratili u igru već krajem prvog poluvremena, jer koliko god da im igrača fali, imaju spremnu relativno adekvatnu zamenu, Silvu koji može da stvori dva gola kad hoće, bez obzira što se napadači ne vide na terenu. veliki je posao uradaio Pelegrini sa njima, svcaka mu čast, zaslužuju titulu koliko i Liverpul, i neka je bolji tim i osvoji...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

upravo, jer mislim da će Liverpul druge dve do poslednje (Norič i Kristal Palas) poprilično lako da reši. Čak mislm da je Liverpul redovno Noriču u poslednjih 4-5 tekmi davao minimum 3 gola

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja isto mislim da Arsenal ima veće šanse, iako Everton sabija sa formom

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

+1 za everton iznad arsenala

 

btw mislim da liverpool ne mora obavezno da pobedi celzi(mada ne bi smeo da izgubi), jer vrlo lako city moze da kiksne, cak mislim da uopshte ni nije favorit u gostima evertonu

 

i ja navijam da lpul osvoji ligu, mada ih nikad nisam gotivio. definitivno su najbolji ove godine

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Ako bude Klatenburg sudio, osvajamo :-) Ali, ozbiljno, već sam dosta mečeva gledao koje je sudio, čovek obožava da pusti prednost kada bi mnogi sudili faul, i da izbegava suđenje penala i crvenih kartona koliko je god to moguće. To mu je fazon, a Liverpul je mega profitirao iz toga u nedelju, a na štetu Sitija, eto priznajem :-) Izgleda mi kao da im pasuje njegov stil suđenja :-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

uf, odgledao sam MOTD hajlajts i vala bas mi je krivo sto sam propustio tekmu, ali jbg, nisam ja bio kriv, a u kazinu nema tv-a :)

 

Jako mi je drago sto je Liverpul dobio, jos kad sam video Stivija Dzija na kraju, pa jebote, doslo mi da se rasplacem na poslu :) Koji manly tear momenat :)

Sto se tice tekme, opet glupo sudjenje smorilo, ali mislim da su nekako obe strane kompenzovane u brojnim greskama. Kompani je napravio cist penal nad Suarezom, a i poceo je da se ponasa kao veliki smarac, tako da mi je drago sto je pogresio kod Kutinjovog gola, jos da je Suarez went full Suarez, ja bih trcao i radovao se oko njega :)))) Skrtelovo boksovanje, no comment :D Henderson cist crveni, i jebem mu mater, ali mislim i da je veliki magicni zubati bog fudbala morao da dobije drugi zuti za ono simuliranje, to je cist Klatenburgov kiks sto se kurcio na pocetku i dao mu karton za prvi start, a onda nije imao muda da mu da drugi karton kada je trebalo.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Zadnji (pardon, poslednji) post mi je komentar Klatenburgovog suđenja inb4 "to je sada vaš sudija", pretposlednji je komentar Sitijevih mana i vrlina, pre toga kritikovanje Hendesonove greške i starta koji je posle napravio... Kroz kratku diskusiju sa Lubenicom koji tu vidi neko uslovno opravdanje za taj potez, a ja ne...

 

?

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

realno milanče, preteruješ sa hajpom, keve mi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jako mi je drago sto je Liverpul dobio, jos kad sam video Stivija Dzija na kraju, pa jebote, doslo mi da se rasplacem na poslu :) Koji manly tear momenat :)

 

 

Isti trip sam imao. Jos kad podigne pehar (ako podigne, nadam se), to ce biti to. Jebes takvu karijeru ako ne uhvati PL a nije hteo da menja klub ni kad mu Celsi davao abnormalne pare 2004 ili 2005 da predje ;) Klasican decacki san.

~~

Link to comment
Share on other sites

article-2605540-1D21DC1700000578-84_634x

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...