Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

Sad sam tek shvatio koji je najveći problem bio u ligaškoj utakmici Siti - Čelzi - prenapumpanost susreta. Da nije bilo prenapumpano sa naravno ogromnim očekivanjima kako će Siti razbiti Čelzi (kao što nije bilo pred meč kupa), niko ne bi rekao kako je Čelzi razbio Siti, svi bi samo rekli kako je Čelzi bio bolji i to bi bilo to.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

takodje, Salah koji ulazi na početku drugog, teško da je Murinjo bio baš skroz ozbiljan

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja ipak mislim da se čelzi i nije baš trudio za ovaj meč iz prostog razloga zato što je kup.

 

I zato sto je to najcenjenije takmicenje u Engleskoj..?

 

salah je bio pokusaj da se odradi neki game changer, ali cim je siti u kakvom takvom normalnom sastavu i ima manje od 5 povredjenih igraca, zoze nema nikakve sanse..da bude srecan sa samo dva komada, izdominirali su ih..

Link to comment
Share on other sites

Znači, da izvedem moju ovu seosku ekipu iz beton lige protiv Fulama ili Aresenala, primli bi oni svakakvih golova, ali ne ovako glupih, kao što Liverpul prima...

 

Čist drugi penal nad Suarezom nije sviran...

 

Fabijanski ili vrhunski golman ili vrlo srećan čovek. Moguće oboje :-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Govorim o čistom penalu nad Suarezom nekih desetak minuta posle prvog penala otprilike... Prilično srećna pobeda, ne mogu da smirim više frustraciju zbog retardiranog primanja retardiranih golovfa, i mašanja silnih šansi... Jednostavno, nepodnošljivo postaje... Ko navija za Liverpul, trebalo bi da razume...

Edited by milanche
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

trebalo je Gerrad da dobije drugi žuti, realno

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sad kad sam se malo smirio i pogledao golove, ipak mi nisu retardirani, valjda me još drži utisak zbog previše retardiranih prethodnih. Crveni Džerardu je bio neosporan, nemam ništa protiv toga, ne smeta mi preterano ni taj nedosuđeni penal, ono, samo konstatujem da je trebalo da ga svira, i to je to, ko ih jebe, dosta im je jedan... Ipak, prvi gol je tipičan Liverpulov "Što bismo se mi cimali da se branimo od prekida, ionako je statistička šansa da iz istog primimo gol relativno mala..."

 

Tako se ne može od prekida i uopšte centaršuteva braniti tim koji puca na top 4 finiš u najjačoj ligi sveta, u kojoj još uvek dosta timova igra "sipaj centaršuteve" fudbal, i dovela je taj stil do perfekcije. Možda možeš u Španiji tako da kuliraš prekide i centaršuteve, ali ne u Engleskoj...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...