Jump to content

S3, crkao ekran, halp


dNte

Recommended Posts

Pre jedno nedelju dana pobelio mi je ekran na S3, ukljuci se telefon i normalno radi (lololo) i komp ga normalno ocita kad je prikljucen preko USB-a.

Sad me zanima kome da se obratim za najpouzdaniju popravku i koliko bi me to odprilike izaslo?

Otisao sam random u jedan servis u NS i baja mi je trazio za popravku 30k sto mi je totalno nerealno, svaka smernica/savet je vise nego dobrodosao.

 

infidel

Link to comment
Share on other sites

Mjok, al kupljen je preko tako da nista od garancije.

Gledao sam malo po netu, jebemu sunce, puno mi je da pljunem ~200e za novi ekran kad S3 ljudi prodaju po oglasima za ~250e.

Ja sam kapirao oko 100e plafon da ce me izaci, sad ne znam sta da radim.

infidel

Link to comment
Share on other sites

Imas da kupis originalni display preko aliexpressa za 132 dolara ili 150 dolara. Ja sam uzimao neki alat za telefone od njih i bilo je sve ok. 150 dolara = 113 eura. Eto resio si problem za duplo manje pare. Ako neces da se cimas da pogledas na jutjubu kako se menja display imas kod starog merkatora na NBG mobilni servis casti lika 30 eura da ti on sam zameni i opet si bolje prosao nego taj sto ti trazi 300 eura u NS

Link to comment
Share on other sites

Nisu duplo manje pare. To što ka žeš je oko 13.000 dinara. Davanje nekome da to uradi je recimo 20 evra što je 15.500 otprilike.

Za 18.000 je zamena u servisu, razlika je mala da bi se toliko cimao.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Nisu duplo manje pare. To što ka žeš je oko 13.000 dinara. Davanje nekome da to uradi je recimo 20 evra što je 15.500 otprilike.

Za 18.000 je zamena u servisu, razlika je mala da bi se toliko cimao.

Kao sto vidis rekao sam u da je cena skoro upola u odnosu na ovog lika koji mu trazi 30k. A i ne znam sta je tu cimanje? Da se lognes na sajt,porucis i cekas dva dana da stigne na kucnu adresu ? ne vidim neko cimanje,a u stedis 5K dinara. Ili ustedis i skoro 7.3K dinara ako sam uradis. Bdw ja sam to samo naveo kao najjeftinije resenje.

Edited by kblo11c
Link to comment
Share on other sites

Kao sto vidis rekao sam u da je cena skoro upola u odnosu na ovog lika koji mu trazi 30k. A i ne znam sta je tu cimanje? Da se lognes na sajt,porucis i cekas dva dana da stigne na kucnu adresu ? ne vidim neko cimanje,a u stedis 5K dinara. Ili ustedis i skoro 7.3K dinara ako sam uradis. Bdw ja sam to samo naveo kao najjeftinije resenje.

 

ko mu traži 30k za ekran?

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Pre jedno nedelju dana pobelio mi je ekran na S3, ukljuci se telefon i normalno radi (lololo) i komp ga normalno ocita kad je prikljucen preko USB-a.

Sad me zanima kome da se obratim za najpouzdaniju popravku i koliko bi me to odprilike izaslo?

Otisao sam random u jedan servis u NS i baja mi je trazio za popravku 30k sto mi je totalno nerealno, svaka smernica/savet je vise nego dobrodosao.

Prodaj to ,dodaj 100e i kupi ocuvan u oglasima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...