Jump to content

СД Партизан 13/14


alfa

Recommended Posts

da, tesko je razumeti kako neko moze da ospori toliku dominaciju Zvezde, gde dobija 15 utakmica za redom sa pola gasa

Izvini brale, ja sam kriv sto Dule nije mogao da se skine juce sa Tumbasom u Areni, a i sto ste vi sa jacim timom malo manje namestali, sjebali ste se u proceni :D Krivi su jos i Astora i Stanko i Doca sto su kupovali konzerve lava sa zvezdinim grbom i nabudzili nas fond za namestanja :DDDDD

 

ti nekom kazes da je kompleksas :D,skuletic i vulicevic itekako mogu da prodju,taj soder iz vose koji prozivas koji vas kantao iz utakmice u utakmicu,ni sam ne znam koliko su vas utakmica za redom pobedili,trajkovic mi se ne svidja ali sigurno ima razloga sto je doveden....krivo mi sto nisam gruja,da mi je njegov mozak,.da odmorim koji dan :D

Neka, samo vi dovodite taj soder koji dovedete kada daju Zvezdi gol, sve te majstore fudbala, ipak ti znas, nisi za dzabe 10 godina spartao terenima pomoravsko-timocke zone :DDDDD

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mogu samo da kazem da se dzaba svi nerviramo, komentarisemo i gubimo nase vreme na ove kvazi igrace i sportiste...

nemojte se molim vas loziti, iako ja prvi idem na te tekme, navijam i pratim zvezdu po tim seljadijama sirom srbije... apsurd, znam..

 

volim fudbal, nema priliku kvalitetniju igru da gledam uzivo, tako da ono... pratim

ali nemojte se toliko loziti, cutite, pratite i tako to, ali dalja diskusija, no no.

Link to comment
Share on other sites

u pravu si, to je samo grobarska paranoja

imate vanzemaljske fudbalere, zato niste gubili bodove

 

fudbaleri koje ste vi izbacili u poslednjih 6 godina igraju u najjacim klubovima po Evropi, za razliku od nas

vec 6 godina uspesno zavrsavate igranje u Evropi u sezoni kupanja(kopirajt Tole)

Link to comment
Share on other sites

u pravu si, to je samo grobarska paranoja

imate vanzemaljske fudbalere, zato niste gubili bodove

 

fudbaleri koje ste vi izbacili u poslednjih 6 godina igraju u najjacim klubovima po Evropi, za razliku od nas

vec 6 godina uspesno zavrsavate igranje u Evropi u sezoni kupanja(kopirajt Tole)

Nema sta, pokazali ste da ste najbolji tim u drzavi, velemajstorskom pobedom u derbiju, trebalo je da bude 10:1, stvarno treba da nas je sramota sto cemo uzeti titulu, lepo vas kapiten onomad rekao, verovatno je i tada trebalo da vam damo titulu posto ste nas pobedili u derbiju :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=yuamMR9vjms

  • Upvote (+1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa nije Mazic slucajno na Svetskom prvenstvu i cetvrtfinalu Lige sampiona. UEFA MAFIOSI!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nije slucajno ni Partizanu poslednji penal na derbiju sviran 95.

mogao je danas biti sviran za onaj lakat u glavu na malom Ninetu pri rezultatu 1:0

ali je bolje ovako

 

 

carina jebena

https://www.youtube.com/watch?v=_HZxs3v2MyA

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

da da, cist penal najvecem izdanku srpskog fudbala i omladinske skole Partizana, koji se bas pokazao fudbalskim umecem sirom Srbije, a ne leranjem na kamatu i igranjem elektronca, da je masterirao simuliranje kao zero spiel, mozda bi i zafrknuo Mazica!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

da da, cist penal najvecem izdanku srpskog fudbala i omladinske skole Partizana, koji se bas pokazao fudbalskim umecem sirom Srbije, a ne leranjem na kamatu i igranjem elektronca, da je masterirao simuliranje kao zero spiel, mozda bi i zafrknuo Mazica!

 

 

 

lik mu je usao u putanju kretanja i zabo ga u glavu :D

ali ne, bio je start na loptu

2:00

https://www.youtube.com/watch?v=73boDC4Ysqo

 

e moj Grujane

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...