Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

i dalje ne verujem da je neko ciljano organizovao trku uz stepenice jbt!  [roflmao]

 

 

pa svaki lekar (osim Duleta) ce vam reci da trcanje UZ STEPENICE ne valja za srce.....

Ја за ово први пут чујем :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Cuo sam i ja pre sto godina da ne valja za srce, al nikad mi niko to nije potvrdio...

 

Idem da pitam duleta na drugom topicsu :D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

i dalje ne verujem da je neko ciljano organizovao trku uz stepenice jbt!  [roflmao]

 

pa svaki lekar (osim Duleta) ce vam reci da trcanje UZ STEPENICE ne valja za srce.....

dok svi ostali sportovi valjaju za sve delove organizma :)

Microsoft svake godine organizuje trku 5x26 spratova stepenica, zadnji put sam jedva zavrsio dva kruga :(

Link to comment
Share on other sites

Очигледно је да ја не разумем твој пост :) Трчите/ходате степеницама зграде која има 5 спратова и то 26 пута ?!:) 

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Очигледно је да ја не разумем твој пост :) Трчите/ходате степеницама зграде која има 5 спратова и то 26 пута ?!:)

zajebavas, right?

5x26 spratova stepenica = 130 spratova stepenica = 2340 stepenica

l2merne_jedinice

zgrada ima 26 spratova

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Не зајебавам само кажем да је то огроман напор :)))) и не знам ко може и да се прошета толико с тепеника :ДД

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

sad ce vege da napravi paralelu kako je trcanje uz stepenicu muzevniji sport od fudbala :DDDDD

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

shule i ja smo brzim tempom forsirali te stepenice bez vidnih infarkta (ako su to one sto vode do vile breg)!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Не зајебава те, него не конташ ВАЈБ његовог поста лол

 

''тако ми сваке године узмемо па давимо рукама медведе, мораш да удавиш петнаест медведа, али обично се задишемо код тринаестог''

''чек, давите петнаест медведа?''

''да, петнаест медведа, шта ти није јасно, јел знаш за број петнаест?''

 

:)

[roflmao]

Edited by Shekk

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...