Jump to content

Koji MMO Igrate?


Recommended Posts

  • 1 month later...

Ajmo jos jedan update :)

 

- Igra se trenutno nista. Tj. WoW, ali ne bas, posto me je smorilo u roku od 2 dana. Mozda onog mog jadnog paladina opremim za raidovanje, mada ne verujem da ce se to desiti.

 

- Hocu da probam Secret World jos jednom. Smorilo me je sto ona prva zona traje sto godina, ali posto nisam dugo igrao taj osecaj je prosao. Plus mislim da ima sjajnu pricu, a to mi malo fali kod igara trenutno.

 

- Ceka se FFXIV, treba da pocne open beta za par nedelja gde nece biti vajpa o/ .

 

- Upalio sam STO onaj novi romulanski, igrao 5 minuta i uninstalirao. Stvarno su dosta poboljsali, ali me toliko zrace one animacije. Sad se vracam na onaj moj topic grafika vs performance. Sve je to ok sto fercera, ali mnogo ruzno izgleda sve.

 

- Poceo sam opet nesto malo sa WoT. Mislim kapiram da me nece drzati posto ne zelim da placam, a kao F2P nema sanse da zaradim dovoljno para da kupim bilo kakav T9 tenk.

 

- Od neMMOova sam instalirao SC2 da igram multi. Odbijam da kupim HoS jer je zaista trebalo sve da bude zapakovano u jednu igru. Plus upadnem ponekad u D3 ako ima nekog online.

Link to comment
Share on other sites

Igram FFXIV ovu betu eto cisto da se malo uputim u igru jer nisam ni probao prije niti jedan FF naslov pa reko ajde...nije los sta znam,najvise mi se svidja pored grafike naravno, to sto ide ko po ledu...nema ono castujes spell on posle pola veka reaguje itd...dobra je igra...samo da vidim kako ce end game napraviti...btw jel igra b2p ili f2p sa shopom tipa kozmetika ili sta ?

 

navukao sam se na war thunder...ju ju...dota se odigra po nekad,sad manje nego prije zbog ovih naslova..i to je to...Nadam se da FFXIV moci da se igra i malo casual a da opet bude to to u neku ruku,bar za nas koji radimo pa smo kratki sa vremenom...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...