Jump to content

Transferi 2013


baltam0s

Recommended Posts

ljudi,jedan Karlos Tevez je ovog leta kostao 9 miliona evra.Da uracunamo nerealnu platu od 8-9-10 milki,znaci ceo transfer nek kosta klub oko 17 miliona i imas jednog belosvetskog cara.

Bejl vredi brdo para,nije laznjak,zaista se radi o igracu koji je sposoban da sam vuce ekipu,sto je dokazao poslednje dve sezone,i konstantno napreduje.Sto milki ne vredi i mislim da Totenhem mora da uzme toliko love za njega.A onda udri po trosenju:D

ima pun kurac igraca koji su nezadovoljni statusom a mogu da pernjaju,napoli je napravio vrhunsku kupovinu sa kaljehonom za male pare,felaini ima smesnu klauzulu,leandro damijao i par idiota iz brazila mogu isto da se dovedu do 20 milki,wilfred boni je za svega 14 milki stigao u svonsi,a ima i do jaja careva koji su verovatno samo meni carevi poput Roberta Snodgrasa koji kontam da mogu da se dovedu za pet milki!!!:D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ugovor mu ističe u januaru, a to mu je bila otkupna klauzula, mogli su da ostanu i bez toga

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Najgora moguća stvar po arsenal..dobili su siti u prijateljskoj 3:1 i sad ce matori da se istripuje kako mu ni ne trebaju pojačanja. A ima samo 3 prirodna stopera plus Sanju kao ispomoć na toj poziciji..a želi ozbiljno da igra ls i pl. Da je Negredo malo manje glup (neće džabe biti četvrti spic) nakantao bi nas..ovako koselni i per ispadose sigurni..bar jednog razbojaca dmfa da vidim do septembra biću presrećan..od suareza sam se vec oprostio..

Inače, Ziru je bacio magiju sa lobom..

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Rekao bih da im to nije interes. Dobili su skoro neku nagradu za najbolju školu fudbala ili tako nešto , što znači da su im mladje kategorije verovatno prioritet. Koliko god da ulože teško da bi mogli napraviti neki ozbiljniji uspeh u CL, mislim da je ova taktika proizvodnje mladih talenata produktivnija. Fora je u tome što on zna kako i kad da proda, a ne ko naši majmuni koji prodaju mlade talente sa 18god za smešne pare.

Link to comment
Share on other sites

Nije mi baš 100% logična prodaja Downinga - bila bi mi logična u Januarau ili ranije, ne i sada. 

 

Znam ja da je Downing i dalje masivan fail, ali sam nekako stegao utisak da je baš veliki borac i zagotivio ga. Sve vreme je on imao prilično solidan defanzivni učinak, kao i tu neku raznovrsnost u igri (ume i levom i desnom, može, po potrebi, da igra praktično sve sem centralnog beka i centarfora). Nažalost, za krilo su najbitniji golovi i asistencije, a tu je fejlovao. Ipak, meni je on bio odličan u drugoj polovini sezone, i u PL i u LE utakmicama, upisao nekoliko golova i asistencija i krenuo definitivno nabolje. Ako može da igra i dalje kako je igrao u 2013, za njega, u ovakvom Liverpulu, prema kvalitetu igrača, ima definitvno mesta.

 

Takođe ne vidim ni da ima neke preterane gužve u Liverpulu za krilne pozicije, pa da mu Downing ne treba. Ne može se 100% osloniti na Sterlinga, premlad je. Sturridge će pre igrati kao napadač, mada može i krilo. Kutinjo igra neko levo krilo na papiru, a u stvari je neka AMF/SS varijata, a Rodžers i hoće da ga postavi na tu klasičnu br 10 poziciju. Ko će igrati krilo, Henderson, Enrique, Johnson? 

 

In the other news:

 

http://www.independent.co.uk/sport/football/transfers/transfer-news-luis-suarez-deals-a-blow-to-arsenal-after-surprise-uturn-in-bid-to-remain-with-liverpool-8760742.html

 

Baš mi je sad skroz postao ljigav, mislim, radovaću se njegovim golovima ako ostane i to sve, ali ne kao pre, iskreno, više bih voleo da je otišao... Video da Liverpool može legalno da ga zadrži, i da to i hoće, jer im je bolje da ne igra nigde, nego da igra za Arsenal, i sad ga navijači zadržali...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...