Jump to content

Transferi 2013


baltam0s

Recommended Posts

koliko je tuzno sto ce glupi benitez da se usere u napoli koji za sada vrhunski posao radi u ovom prelaznom roku

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

tiago je glup ko kurac..jedino mesto gde ima manje sanse da igra od Barse je Bajern..Da bi bio Kros mora jos mnogo da napreduje..

 

izgleda da se prica o Kavaniju zavrsava..prosao je medicinske u PSG..koliko god da je dobar, 63 miliona je mnogo..Pa Joveta je placen 27, nije 2,5x bolji od njega jebem mu sunce..

 

I izgleda da nije patka, onaj Ayre iz pula je potvrdio da je Arsenal stvarno poslao ponudu za Grizatelja..koja je odbijena..Mislim da cu biti najsrecniji na svetu ako se lik pojavi u Arsenalovom dresu

Link to comment
Share on other sites

taj faj,liverpul je definitivno postao kao blekburn,poceli smo i igrace od njih da uzimamo u trenutku kada niko u Evropi nece da dodje u Arsenal:D 

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/23342660

 

Manchester United rejected Chelsea's opening offer for Wayne Rooney last night and remain insistent the England striker is not for sale.

 

 

AND ITS ON!!!

 

Chelsea are understood to have offered £10m in cash plus a player, thought to be either Juan Mata or David Luiz, in part exchange for the 27-year-old.

 

ma vazi za matu.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

ma nema od te razmene nista, cisti tracevi, ili opasno zajebavanje od strane murinja i kompanije. bili su spremni da daju 40 i ko zna koliko vise za kavanija/falkaa a ovde se kao cenkaju za runija koji je dokazani napadac u PL, kao i tores sto je bio hehe :c

Bring It

Link to comment
Share on other sites

i ja isto mislim da će Jovetić failovati u PL

  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...