Jump to content

Sim City


Recommended Posts

Na prvi pogled je dosta jednostavnije od recimo sim city 4. Mikromenadzmenta u odnosu na taj deo skoro i da nema.

Svaka od bitnijih zgrada i module i to je to. Ako recimo fali policije u gradu, lakse je staviti recimo deo sa novim patrolnim kolima i tako resiti, nego opet trositi na celu zgradu.

Uglavnom, vidi se da je akcenat na tim regionima i saradjivanju izmedju dva grada. Tako ja recimo mogu da se brinem za djubre i zdravlja, komsija da provajduje fire protection i slicno.

Isto tako moji mogu da odlaze u susedni grad da rade, u skolu i slicno. Postoje i neki great works koji jebu mame kako su skupi, ali donose dosta bonusa. Gradite ih sa komsijama.

Igracu jos malo, mada je smor sto je timecap na sat vremena, taman grad dovedem u red i pljas, gotovo :( Onda novi ispocetka :(

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Na prvi pogled je dosta jednostavnije od recimo sim city 4. Mikromenadzmenta u odnosu na taj deo skoro i da nema.

Svaka od bitnijih zgrada i module i to je to. Ako recimo fali policije u gradu, lakse je staviti recimo deo sa novim patrolnim kolima i tako resiti, nego opet trositi na celu zgradu.

Uglavnom, vidi se da je akcenat na tim regionima i saradjivanju izmedju dva grada. Tako ja recimo mogu da se brinem za djubre i zdravlja, komsija da provajduje fire protection i slicno.

Isto tako moji mogu da odlaze u susedni grad da rade, u skolu i slicno. Postoje i neki great works koji jebu mame kako su skupi, ali donose dosta bonusa. Gradite ih sa komsijama.

Igracu jos malo, mada je smor sto je timecap na sat vremena, taman grad dovedem u red i pljas, gotovo :( Onda novi ispocetka :(

sličan i ja imam utisak. Deluje dosta prostije, sa ovom saradnjom me podseća na glupe Zynga igre. Smorilo me je i ono kretanje sa desnim tasterom miša poprilično

Šta znam, nisam oduševljen, ali nije ni toliko loše

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

athlon x3 450 > phenom x4 bez l3 keša, 6770, 8gb rama - radi savršeno, sve na high, ali isključen AA.

Izgleda ok, ništa spektakularno.

Što se ekonomije tiče, to je recimo prekopiran tropico ako si igrao. Imaš po jutjubu kratke klipove o tome.

Naime, grad se može specijalizovati u nekoliko sfera. Osim gamblinga koji nosi čist profit, imaš recimo mining i electronics za koje moraš da imaš predispozicije. Tipa, za ugalj i slično, moraš imati tu rudu na mapi koju igraš. E sad, kao u tropiku, setlerima i slično, što veći chain napraviš, to je profit veći. Možeš da prodaješ samu rudu, da prerađuješ naftu dalje i slično... To im je taj sistem :(

Mislim, kul je u sim sitiju, ali ništa novo.

E sad, prostije je jer se daleko lakše novac zarađuje nego u prošlom delu. Sećam se tamo da sam pola meseca jeo govna bez policija i vatrogasaca, pa smanjivao budžet i bolnicama, i za puteve i šta sve ne da ne bih otišao u minus.

Ovde samo nabacis zone i ubiraš velike poreze.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

ja razmišljam, nije me beta ubedila previše

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...