Jump to content

KGB CM Storm Vol. 1


Sale.kgb

Recommended Posts

A kobrica je nasao da prica YOCI o kanteru.... Pa ti decko ne znas kad je YOCA bacao KUBEN FLES u forumu!! BAGER I GOGI su ga pitali KOJI TI JE TO FLES YOCO?! [roflmao]

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA DAJEM TI 3 SOKA KAD TE VIDIM <3

^.^

Link to comment
Share on other sites

Kako moze taj kobrica da shvati sta mu vi pricate kada 90% vas bolida ste isto to pricali za CS:GO pre samo par meseci..

+1

i samo da se nadovezem,covek je stavio ovo za turnir,a ne da se prica ko ima muda,ko ide u teretanu,ko gura kontejnere,ko igra 1.6 od 2000 godine,ko ima decu,ko ima kafanu i tako dalje.... Ako ocete prijavite se za turnir,i to je to.... za ostale stvari,imate steam,i tamo pricajte i zezajte se !

GL HF sa turnirom !

Link to comment
Share on other sites

BGDonLINE.CMSTORM (axeler4,MASiNA,egzekut0r,nEGRo,dr shok1ca)

ENERGY (pitzuk, fr0a, file, strah, trka)

iNation (kGR, emi, YNk, nikolinho, kassad)

E-FRAG (BuX, HogaR, shalitra, urosh, Yoca)

RagePlay (alex, mikee, VessA, xpl0ited, nEMANHA)

freakS (el diablo, kadjo, et', untouched, c1cm1)

SUBLiMINAL (iGGy from 'djija, Kajsa, spale, suarez, Hitja)

Silni Kobrica (Lanovicmi, N1k0, booyaka, DateX, EnzopOz)

  • Upvote (+1) 2

Live and let die


 

Link to comment
Share on other sites

ne spamujte nego napravite temu "kobrica vs spiro" - spiro kao predstavnik csgo, a kobrica kao vatreni predstavnik 1.6 :D

Hahahahah ja nisam znao da sam postao PR za CS:GO :D

Sto se tice kobrice pozivam se na:

Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Naucio sam ja svoju lekciju u proslom okrsaju sa takvima..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Bjeli kad je organizovao prvu ligu beograda 2002 god u saradnji sa igraonicama na Vuku maticna je bila Armagedon, Svaka ekipa je postovala satnicu , svaki mec su pratili dvojica sudija, nije mogao da kuca ko sta hoce u konzolu kao sada sto se desi da ljudi na turu igraju sa 0.1 interpom i nisi mogao da se dernjas i da pricas posle smrti kako hoces i sve to u specu iz lana je bilo vise ljudi nego sada sto prati online i rezultati su bili updetovani u roku od pola sata kao sto je bila praksa na ovom poslednjem turniru ili cak ne? Tako da ne znam kako neko moze da se poredi sa njim ali dobro :) Cak je covek u prvom kolu posto je Guerilli Method falio igrac igrao mesto njega posto im je bio manager, kasnije sam sankcionisao bodove svojoj ekipi posto to nije bilo u skladu sa propisima mogao je da igra samo prijavljen igrac, toliko o kvalitetu organizacije nekada.....

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Bjeli kad je organizovao prvu ligu beograda 2002 god u saradnji sa igraonicama na Vuku maticna je bila Armagedon, Svaka ekipa je postovala satnicu , svaki mec su pratili dvojica sudija, nije mogao da kuca ko sta hoce u konzolu kao sada sto se desi da ljudi na turu igraju sa 0.1 interpom i nisi mogao da se dernjas i da pricas posle smrti kako hoces i sve to u specu iz lana je bilo vise ljudi nego sada sto prati online i rezultati su bili updetovani u roku od pola sata kao sto je bila praksa na ovom poslednjem turniru ili cak ne? Tako da ne znam kako neko moze da se poredi sa njim ali dobro :) Cak je covek u prvom kolu posto je Guerilli Method falio igrac igrao mesto njega posto im je bio manager, kasnije sam sankcionisao bodove svojoj ekipi posto to nije bilo u skladu sa propisima mogao je da igra samo prijavljen igrac, toliko o kvalitetu organizacije nekada.....

a neko je za njega rekao nesto lose ? ili ? jedina mrlja u njegovoj organizatorskoj karijeri je sto je ispalio Bugare i jos po neku nasu ekipu za G3 tako se zvao turnir !!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...