Jump to content

Tenis 2013


Grgile

Recommended Posts

Ko je gledao na sport klubu Benoit Paire - Piere Herbert mogao je da vidi klasicni namesten mec

Isti slucaj se desio prosle nedelje na mecu Gaske - Ljodra

jebeni francuzi, koliko nezaintereesovanosti oba favorita u mecevima... prosto da covek ne poveruje da je tako nesto moguce

Link to comment
Share on other sites

izgleda da ipak nije prvi... koliko znam razlika je bila 550 poena... djokovic je branio 25... osvojio je 1000, a nadal 360... medjutim na zvanicnom site-u nadal ima 2k poena vise od novaka... sta li su njemu obrisali da mu nestane 2k poena ja pojma nemam... :D

Link to comment
Share on other sites

Obrisan je završni turnir, kao jedini u pravilniku koji se ne briše posle 52 nedelje, već nakon poslednjeg redovnog ATP turnira u sezoni.

Drugim rečima, na završni masters svi dolaze sa nulom.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

ty... mnogo sjebanih stvari tu ima... i davis cup i olimpijada... pa se pomeri turnir za nedleju dana a oni obrisu posle tacno 52 nedelje... pogubim se uvek... :D mada ce se ovi poeni od danas upisati tek sutra koliko ja znam... matematika je ipak u drugom planu... novak brani jos AO, a posle toga ce imati mnogo poena za osvajanje... doduse nadal ce cekati wimbldon na kome maltene ne brani bodove...

Link to comment
Share on other sites

shw je u pravu - posle poslednjeg zvanichnog turnira u godini, se brishu svi poeni sa zavrshnog mastersa.

 

e sada matematika valjda kaze da Djokovic moze uzeti maksimanlno chini mi se 1500 poena na mastersu - dakle valjda 200 nosi svaka pobeda u grupi, mislim da plasman u polufinale donosi josh 400, a valjda pobeda u finalu 500 - sve u svemu 1.5k

 

plus shto mu potencijalno osvajanje Dejvis kupa, odnosno pobede u singl mechevima mogu doneti josh neki bod :)

 

medjutim mislim da su Jafi dovoljne dve pobede u grupi da ostane na prvom mestu, ali nisam bash skroz siguran u to..

 

edit: upade sarma sa postom u medjuvremenu, elem sa se nadovezem - nije mi realno da Nadal sledecu godinu zavrshi kao broj jedan, pre svega zbog mase bodova koju brani, da, ne brani mnogo bodova na Vimbldonu, ali svejedno brani previshe bodova. A ne iskljuchujem ni mogucnost da mu se mozda obnovi povreda kolena.. shta znam, poslednje dve nedelje mi Jafa oscilira, a Djokovic izuva po formi, odnosno igrama koje trenutno prikazuje..

 

i da se dotaknem mecha sa Fererom, odlichan mech, Ferer ga je prokockao na mrezi kada je imao chini mi se set poen u prvom setu.. tada je pukao taj set, a kasnije slichna greshka kod slichnog rezultata i u drugom setu i poz.. maltene repriza za gledanje oba seta :) a bilo je par super poena :) gg obojica :)

Edited by tzarinho

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

to stoji... kao sto je djokovic branio beskonacno poena ove godine... budimo realni... on je odigraio skroz dobru sezonu... na gs ima pobedu, 2 finala i polufinale na rg-u i to samo zato sto je zbog odsustva nadala igrao sa njim polufinale... mada i dalje mislim da je poklonio zubatoj nakazi wimbldon, a sa tim poenima bi zavrsio sezonu kao prvi... :D

Link to comment
Share on other sites

Nije sada ni toliko bitno da li ce biti prvi na kraju godine ili ne(da je osvojio US Open, to bi bila skroz druga prica). Bitno je da odigra sto bolje ovaj zavrsni Masters i da, po mogucstvu osvoji AO. Mislim da ce onda 2014. biti popuno njegova, da ce biti kao 2011.

Link to comment
Share on other sites

ne znam samo što se svi opterećuju oko toga da li je prvi ili ne, bitno je valjda da uzme što više GS, a ne da li je par nedelja više ili manje na prvom mestu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ljudi mozda je offtopic ali da li neko zna kako mogu doci do 2-3 karte za Davis Cup finale, sva 3 dana za gornje tribine. Na gigstix-u su se vec prodale tako da meni treba nesto ispod ruku ili tako nesto :)

I ako neko koji je cenovni rang u pitanju.

Opet izvinite za offtopic, trenutno ne znam gde da trazim. Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...