Jump to content

Navigacija za Android (HTC Desire)


Recommended Posts

Pozdrav ljudi,

Treba da putujem u Beč kolima 4. januara, pa mi treba neka navigacija za moj nesretni HTC Desire (nije rutovan), koja ne zauzima previše prostora (pošto ga nemam).

Trenutno koristim MOTONAV, imam mape za Srbiju i Hrvatsku, ali nisam preterano zadovoljan (mape za Beograd nisu up to date, ume da me odvede u ćorsokak itd...).

Dakle, ima li nešto što je po mogućstvu Free ili da se jednostavno instalira, i da ima OK mape, konkretno sad mi je najbitnije za Mađarsku i Austriju.

Hvala unapred [;)]

E da, ako nađem nešto što valja, mogu da obrišem MOTONAV koji ima oko 32 MB, i imam trenutno oko 10 MB slobodno.

Može i neka aplikacija koja je veća, ali da postoji mogućnost prebacivanja na SD karticu.

Link to comment
Share on other sites

taj motonav koristi igo mape, kačio je neko skoro na berzu relativno sveže verzije, pa možeš samo to da skineš. a možeš i igo umesto motonav aplikacije da staviš, mada je to sve u suštini isto govno, interfejs iz 1987. i jede bateriju.

inače, imam i ja desire još uvek, i u suštini ne osećam prejaku potrebu da ga apgrejdujem, ali sam ga odavno rutovao i trenutno na njemu imam ICS. ne mogu da zamislim koliko je zajebano ako i dalje koristiš fabrički rom :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...