Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

u onim porukama gore piše da forum iz nekog razloga ne može da ti isporuči zaglavlje stranice, a u njemu piše da je ona enkodirana u UTF8, pa si zbog toga morao ručno da biraš. to je nešto na relaciji između tebe i foruma, isprobaj klasične lekove (logout/login, brisanje rur kukija, restart hroma, puno tečnosti i odmora).

Link to comment
Share on other sites

taj sale je fazon teski diktator u tom grandu.

tipa jednom smo gledali ortak i ja iz sprdnje i bio je skroz u fazonu kad vas prozovu ustanite, pa im dodeljuje brojeve, kontrolise kamere, aplauze, protok reklama i svega, govore samo kad on to dozvoli. covek je bog! :d

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

bolje i to nego kad je govorio 6godisnjakinji (koju su roditelji crkli dabogda obukli u stikle i minic i poslali u grand) nesto tipa "mrdaj mesaj vrckaj opaaa"

evo ovo brzi search bilo je i gorih epizoda. jebeni pavijan, sto ga ne zgazismom1993 ortak i ja kad smo imali sansu....

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ин де адр њуз, стока сам и заборавио сам 90% анатомије, морам да узмем фазон бар дес дана да дрвим фибуле и курце... Практис мејкс прфект, ал ако престанеш са практис, оде ти прфектност за пет минута... ех животе:)

А где је ту перспектива, да питам ја вас, де су тканине и различита понашања дотичних, де су боје, де је светло... нема више зезања, што би реко Боле...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ахаха, ево ти плус, јер мудро збориш кроз то шегачење!

Мало бих те исправио - има места за све, кад имаш сат'нцу! Дакле, сатн'ца, не напуштање псиџе!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Proso sam dva deci kafe po tastaturi. Oma sam izgasio laptop, otvorio tastaturu, obrisao sto se obrisati moze i upalio komp. Krenuo je da se pali, pa se ugasio. Reko daj da probam jos jednom, krene pet sec i ugasi se. I onda sam ga stavio pored radijatora pola sata vertikalno i sad sve sljaka super. Dell car

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...