Jump to content

koledz asajment


Recommended Posts

Ma ja vise ni ne znam na kom nivou se sta uci ovde. Recimo ovaj lik sto je tutor samnom je ovaj predmed koji ja pohadjam ovaj semestar (Calculus 1) polozio u drugoj godini srednje pa je samo te ocene prebacio na koledz. Sad je on na nekom Calculus 3 ili 4 sto je kontam neka ozbiljnija matematika. Opet sa druge strane ovde ima ljudi koji pohadjaju matematiku gde je na testu zadatak "if A=BxCxD, solve for D" sto verovatno kod nas moze malo bistriji devetogodisnjak da resi. Kad sam dosao prosle godine radio sam neki plejsment test na osnovu koga su me smestili u neki poslednji nivo Algebre ili sta ja znam, to sam sabio jer je blo lako. Drugi semestar sam pohadjao trigonometriju koju sam polozio na cheat kao ovaj Calculus 1. Sledeci semestar cu da iskuliram sa matematikom jer mi ne treba vise za ovaj Associate degree. Ako dobijem stipendiju za dalje na nekom univerzitetu (gde cu da jurim neki Bachelor's degree), kao sto rekoh nastavicu dalje sa matematikom jer me ne smara i pre bi je uci nego recimo biologiju, hemiju, ili bilo sta

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...