Jump to content

Pakistanci upravo hakovali Google.rs


aLti

Recommended Posts

Не треба ПРЕВИШЕ генерализовати, али једноставно постоје одлике народа које их "красе". Јеботе, зато уопште и постоје нације, народи, расе. Не, није сваки циганин прљав и смрди, али добар део јесте и то је њихова одлика. Не, није сваки Србин дружељубив (не знам ниједну негативну одлику народа а да не будем хејтован (: ), али већина јесте и по томе су познати.

@Дулио Сјајно речено за екстрем. Екстрем може бити и превише либералан. Сад си ме навео на размишљање. (:

Edited by PROTOSS-
Link to comment
Share on other sites

Zasto onda mrzimo Hrvate i Siptare, kao i Crnogorce u Beogradu?

Ako kazes da ne mrzimo, onda zavrsavamo ovaj razgovor odmah.

Moj otac je dosao u Beograd sa Zabljaka iz Crne Gore. Sve sto je stvorio, stvorio je u Bgu sa svoje dve ruke (zajedno sa mojom majkom), uvek je govorio da su Crnogorci, Srbi i prilagodio se Beogradu koliko moze jedan seljak sa sela da se prilagodi gradu iako je do kraja svog zivota pricao ijekavicom. S druge strane moj brat od strica je dosao iz istog mesta i odma' je postao crnogorska "elita" Beograda, avioni kamioni, direktorske fotelje, skupa kola, lokali, stanovi itd. Dijametralno suprotno.

Bio sam veren za Hrvaticu iz Zadra, ciji je otac bio policajac kad je pocelo sranje u Hrvatskoj i tukao se protiv Srba. Niti sam ja njih mrzeo niti oni mene, ali bih bez ikakve price obesio svakog Ustasu.

Najbolji prijatelj mog jako dobrog druga je Siptar. Moj drugar se tukao sa Siptarima 10+ godina kao specijalac i zazire od njih, a eto najbolji prijatelj mu je sad visoki zvanicnik Vlade Kosova. Upoznao sam coveka i od prvog susreta znam da me ne bi prevario ni za dinar, a s druge strane bih svakog OVK teroristu natakao na kolac.

Баркасе, ја сам поенту твог поста разумео, дај брате, твој пост је јасан и детету, ван о ван сарказам. Ја не знам зашто ти је толико тешко да скапираш да се не слажем са тобом и то је то. Имам утисак као да си узео здраво за готово да треба свако да се сложи са тобом, па ако се неко не сложи, онда је он 1-дебил или, пошто ето ја нисам дебил, 2-није разумео пост.

Мени су и твој поглед и тај расистички поглед лика изнад тебе тинејџ и зато сам и написао онај први пост. И то је све јако просто, нема ту не знам колико слојева и аспеката. Ја, наравно, нисам свемогућ нити омниперцептиван, али то је мој став и јебига такав је. Не слажемо се и добро, неће нико думре због тога.

Ne mislim ja da treba niti da mora da se slazemo oko svega. Daleko bilo, svet bi bio nezanimljivo mesto. Samo sam stekao utisak da je ono sto sam zeleo da kazem protumaceno kao "svi smo isti lila lala" pricu, sto nije bila poenta. Point taken and understood, hopefully likewise.

O cemu ti majstore pricas?

Za sve nedoumice imas gore napisan elaborat.

Не треба ПРЕВИШЕ генерализовати, али једноставно постоје одлике народа које их "красе". Јеботе, зато уопште и постоје нације, народи, расе. Не, није сваки циганин прљав и смрди, али добар део јесте и то је њихова одлика. Не, није сваки Србин дружељубив (не знам ниједну негативну одлику народа а да не будем хејтован (: ), али већина јесте и по томе су познати.

@Дулио Сјајно речено за екстрем. Екстрем може бити и превише либералан. Сад си ме навео на размишљање. (:

Da smo druzeljubivi ce reci ljudi koju dodju u Srbiju i to dozive. Oni kojima ukradu bajs ili ih izbodu klinci za 50 evra na keju nece imati takvo misljenje. Ono sto je zajednicko je da je potencijalna generalizacija nase nacije i jedne i druge grupe retardirana (bez obzira koliko nama imponovalo da nas dozivljavaju kao dobre domacine, npr.)

Link to comment
Share on other sites

Сад си ме навео на размишљање. (:

300px-BH_LMC.png

[:D]

Moj otac je dosao u Beograd sa Zabljaka iz Crne Gore. Sve sto je stvorio, stvorio je u Bgu sa svoje dve ruke (zajedno sa mojom majkom), uvek je govorio da su Crnogorci, Srbi i prilagodio se Beogradu koliko moze jedan seljak sa sela da se prilagodi gradu iako je do kraja svog zivota pricao ijekavicom. S druge strane moj brat od strica je dosao iz istog mesta i odma' je postao crnogorska "elita" Beograda, avioni kamioni, direktorske fotelje, skupa kola, lokali, stanovi itd. Dijametralno suprotno.

Bio sam veren za Hrvaticu iz Zadra, ciji je otac bio policajac kad je pocelo sranje u Hrvatskoj i tukao se protiv Srba. Niti sam ja njih mrzeo niti oni mene, ali bih bez ikakve price obesio svakog Ustasu.

Najbolji prijatelj mog jako dobrog druga je Siptar. Moj drugar se tukao sa Siptarima 10+ godina kao specijalac i zazire od njih, a eto najbolji prijatelj mu je sad visoki zvanicnik Vlade Kosova. Upoznao sam coveka i od prvog susreta znam da me ne bi prevario ni za dinar, a s druge strane bih svakog OVK teroristu natakao na kolac.

Mislim da je manje pogresno deliti sa nulom nego indukovati na osnovu tri licna primera.

Edited by ducky
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je manje pogresno deliti sa nulom nego indukovati na osnovu tri licna primera.

Ja znam jednog sto znaci prostom dedukcijom da nisu SVI isti. Sem toga na osnovu koliko licnih primera si ti izvukao svoje stavove o Crnogorcima u Bgu, Hrvatima i Siptarima? Pazi Crnogoraca ima oko 200k + u Bgu, bas me zanima da li ih znas bar 50 licno da zakljucis.

Link to comment
Share on other sites

Ja znam jednog sto znaci prostom dedukcijom da nisu SVI isti.

Ма дај бре човече не зајебавај стварно сад у курац...

Мислим, невезано дал се слажемо или не, шта је бре ово, па ово нисам видео од петог разреда - али буквално, не оно као ''од петог разреда'' хиперболисање...

втф јеботе... мислим, капирам да те можда цела прича цима на неком емо плану, ал дај немој себи дозвољавати овакве реченице

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ма дај бре човече не зајебавај стварно сад у курац...

Мислим, невезано дал се слажемо или не, шта је бре ово, па ово нисам видео од петог разреда - али буквално, не оно као ''од петог разреда'' хиперболисање...

втф јеботе... мислим, капирам да те можда цела прича цима на неком емо плану, ал дај немој себи дозвољавати овакве реченице

Zasto bi mene cimala na nekom emo planu? Ko mene moze da obelezi na osnovu porekla je slobodan da gtfouje i to je to. :)

A priznajem jeste bezobrazna hiperbola ali je i opravdano takva. Na osnovu kog sempla je "druga strana" zakljucila da su svi oni onakvi i svi ovi ovakvi? 5-10 ljudi? Vesti iz medija?

Ja znam jednu ovcu koja se rodila sa pet nogu. Ah, sad ne mozemo u knjizi biologije napisati da ovce imaju cetiri noge.

Ko ne veruje, nek dedukuje!

Zaista ides tamo? Vidis - cetiri noge pojava kod ovce je uslovljena genetikom, svaki drugi broj nogu kod ovce je anomalija. Zelis li mozda da kazes da je patern ponasanja kod nekih nacija isto genetski uslovljen ili da ti dam kontra primer da ne mozes da napises u udzbeniku da SVE ptice lete, hm?

Link to comment
Share on other sites

Zasto bi mene cimala na nekom emo planu? Ko mene moze da obelezi na osnovu porekla je slobodan da gtfouje i to je to. :)

A priznajem jeste bezobrazna hiperbola ali je i opravdano takva. Na osnovu kog sempla je "druga strana" zakljucila da su svi oni onakvi i svi ovi ovakvi? 5-10 ljudi? Vesti iz medija?

Па јел хипербола или није јебига?

Ако јесте, онда ти овај болдовани део нема смисла. Ако није, онда се врати на мој претходни пост:)

Наравно да нико не мисли на СВЕ све када се прича о оваквим стварима, јао брате не верујем шта пишем

Zaista ides tamo?

Ево, опет радиш исто што и са ''знам ја једног, значи да нису сви''.

Овде се прича колоквијално, људи дају примере и очекују да овај други схвати смисао. Ако се мало потрудиш и имаш троленергије, верујем да ћеш СВАКИ пример или аргумент да оспориш. Није ово утисак недеље, па да се ловимо. Мислим, можеш ако оћеш, али то ће довести или до краја дискусије јер ће тај неко да батали или ће дискусија да оде у курац јер ће тај неко морати да баљезга и прави сто милиона дисклејмера. Ја знам да је излизано писати ''знаш шта сам хтео да кажем'', али натераћеш свакога да крене то да пише.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Па јел хипербола или није јебига?

Ако јесте, онда ти овај болдовани део нема смисла. Ако није, онда се врати на мој претходни пост:)

Наравно да нико не мисли на СВЕ све када се прича о оваквим стварима, јао брате не верујем шта пишем

1. To sto ti ne mislis tako, ne znaci da ne misli niko.

2. Ono sto drugi misle pod svim (ako ne misle 100% svi) je iz moje perspektive cak nije ni vecina, a kamo li "svi".

Link to comment
Share on other sites

1. To sto ti ne mislis tako, ne znaci da ne misli niko.

2. Ono sto drugi misle pod svim (ako ne misle 100% svi) je iz moje perspektive cak nije ni vecina, a kamo li "svi".

Дај немој зајебавати, идеш на ''математику'' и ''логику'' и слична издркавања у расправи у којој је заправо много више ствари јасно него што ти сада приказујеш тим фазонима. Ајде леба ти, јесте, лик је хтео да каже да СВАКИ од не знам колико милиона Пакистанаца краде и да ето нема НИЈЕДАН који не краде и не смрди. Стварно замараш са овим међукорацима и кочењима који не служе ничему осим да се људи сморе и да попизде и да ти останеш ''победник'', заправо, немам три благе зашто ово радиш, али само да знаш да ти и није неки фазон.

Кад ти неко каже да те чеко сто година, ти му кажеш како је то немогуће јер имаш тријес?

Океј, ја одо, а ви се зезајте.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Дај немој зајебавати, идеш на ''математику'' и ''логику'' и слична издркавања у расправи у којој је заправо много више ствари јасно него што ти сада приказујеш тим фазонима. Ајде леба ти, јесте, лик је хтео да каже да СВАКИ од не знам колико милиона Пакистанаца краде и да ето нема НИЈЕДАН који не краде и не смрди. Стварно замараш са овим међукорацима и кочењима који не служе ничему осим да се људи сморе и да попизде и да ти останеш ''победник'', заправо, немам три благе зашто ово радиш, али само да знаш да ти и није неки фазон.

Кад ти неко каже да те чеко сто година, ти му кажеш како је то немогуће јер имаш тријес?

Океј, ја одо, а ви се зезајте.

Ne, nego kad kaze svi ili "svi" u oba slucaja je to MANJINA. Treba opet da ponovim?

Link to comment
Share on other sites

Brate jebote. Sad citam njegov post i NIJE MISLIO NA SVIH 300 MIL STO KAZE DULJO. MISLIO JE NA SVE STO SU BILI U IGRAONI JER SU KRALI I SMRDELI.

Sa druge strane, da se nastavimo na raspravu, rusi bas mnogo piju, a mogu reci i Srbi. Cesi piju mnogo piva.

Link to comment
Share on other sites

Ne, nego kad kaze svi ili "svi" u oba slucaja je to MANJINA. Treba opet da ponovim?

Kvoutuk taj post gde pise "svi Pakistanci"

Ne coveku je pun kurac Pakistanaca jer ovi koji tamo idu smrde i kradu. I meni je pun kurac svih batica zbog onih batica sto baticare sa nozevima, pistoljima i sl.

Link to comment
Share on other sites

Мислим да Баркас првенствено брани овај свој став јер се у рл-у сусрео са истим проблемом, тј. има пријатеље, породицу, познанике те и те нације.

Е пази сад, Баркас. Ако ти нпр сретнеш 30 човека из Црне Горе у Београду и од њих су 20 онакви каквим их већина Срба/Београђана сматра, а 10 су супротно од тога, опет је 30 човека ВЕЛИКА ВЕЛИКА ВЕЛИКА МАЊИНА у односу на јебемлига 400 хиљада Црногораца. Али, запитај се, ако се та групица од 30 човека показала као таква, онда ће се по некој логици и сви остали Црногорци у Београду показати слични њима, зар не? Аналогијом логике то тако бива.

Генерализација је уско повезана са предрасудама. Ја сам милион и милион пута решио да се ослободим предрасуда, али кад год сам покушао, на првом примеру те предрасуде ја се саплетем и кажем "па кои курац. јебига, такое, предрасуда ми је ок. риба изгледа нафурано и фенси, јао, јеботе, сигурно чита Ремарка и Достојевског итд". Тако је исто и са генерализовањем. Ко што рече Даки, Руси много пију и то је њихова одлика, желели они то или не. У томе је и чар нација, раса, религија. Култура, историја и народ су уско повезани и склепани тако да формирају јединствену нацију са свим њеним врлинама и манама. На нама је да се упознамо са њима и да покушамо да форсирамо добре, а неутралишемо лоше. Пакинстанац је добар човек али смрди. Ајмо да га натерамо да се окупа, а дружићемо се с њим јер је добар нпр.

Edited by PROTOSS-
Link to comment
Share on other sites

Koje slovo si promasio? :)

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

E R T Y U

I zašto nisi kucao sporije npr brzinom kojom ti radi mozak?

Mislim, izvini, ali jebote, ono pijan čovek ne bi onako sročio

Ео, преправио сам.

@Зузи "ако су та групица од 30 човека показала као таква"

Уместо Е, написао сам У.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...