Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Pa jako je prosto, oni koji pisu svoju muziku su umetnici nevezano za to da li je sami sviraju ili ne.

To sto su pored toga i obradili nesto tudje nema veze plus jedno je obrada gde nesto uradis sa svojim dodirom, a drugo kada nesto preslikas 1:1.

Deder ukljuci mozak.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ma razumem te, ali ne mozes da poredis klince mojih godina kojima se svira metalika od A do Š i, npr, ove momke od ace, koji na lajv certu frljaju triole, pisaju po skalama i neznamnijasta, cisto da bi se zajebavali i opstali psihicki u tome sto rade. Mislim, to je opet moja idealisticka predrasuda, posto zaista ne znam koliki su oni sabani.

edit:

uostalom, ako hoces, idemo jednom na lajv njihov, cisto da cujes tu sprdnju, likovi su pro. Ja sam slicno negativno razmisljanje imao za i Van Gog. Znas ono, boze, ko slusa to...

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Jel onda svaki klinac koji svira metalika tribjut umetnik?

Mozda nije dobar umetnik jer ne ume dobro, ali jeste umetnik.

Je l' su glumci umetnici ako ne pisu komade ili je l' su slikari umetnici ako ne stvaraju, ne znam, predele nego ih samo slikaju?

Link to comment
Share on other sites

Ma razumem te, ali ne mozes da poredis klince mojih godina kojima se svira metalika od A do Š i, npr, ove momke od ace, koji na lajv certu frljaju triole, pisaju po skalama i neznamnijasta, cisto da bi se zajebavali i opstali psihicki u tome sto rade. Mislim, to je opet moja idealisticka predrasuda, posto zaista ne znam koliki su oni sabani.

edit:

uostalom, ako hoces, idemo jednom na lajv njihov, cisto da cujes tu sprdnju, likovi su pro. Ja sam slicno negativno razmisljanje imao za i Van Gog. Znas ono, boze, ko slusa to...

Brate, ukljuci mozak, nisam ih poredio, ni jedni ni drugi nisu umetnici.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Pa oficielno se ljudi spore vekovima sta je, a sta nije umetnost, a to sto se muzika samo pominje kao takva nije dokaz da se "sviraci" nazivaju umetnicima.

Primera radi, u svim ostalim kategorijama u praksi je umetnik onaj koji je osmislio nesto, a ljudi koji mu izvode to, nisu.

Jel umetnik Gaudi, ili zidari koji su zidali sagradu familiu? Verovatno su bili vrhunski zidari, izvodjaci itd itd ali jesu li oni umetnici?

Jel umetnik onaj sto je napisao knjigu ili neko ko je cita nekoj publici? Karikiram malo jer skil potreban za kvalitetno citanje nije isti onom za sviranje ali je sustina ista.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Here’s something I never thought of when playing LA Noire. Whatever its other merits and failings, the stuff it does with facial animation and performance capture was amazing, and something the whole industry can benefit from presuming it’s not drowning in a thousand million unbreakable patents (which it probably is). However, all it was being used for was to, essentially, just achieve a slightly better version of something games and especially their cutscenes already did. We can find rehearsed, scripted dialogue and, to wildly varying degrees, attendant facial emotion and animation, all over the place. What we can’t find is naturalistic, unrehearsed performances – people being people, as opposed to be people being videogame characters. Take a look at this to see how big the difference can be.

This ‘blooper reel’, in which the LA Noire tech captures actors fluffing their lines, corpsing and nattering amongst themselves as eerily accurately as it did their intoning the game’s rather more po-faced and contained script, is fascinating, infectious and convincing stuff. This is people, not actors, and I don’t believe I’ve ever seen games do that before. Imagine this, in a game. Real smiles, real laughter, real embarrassment, real mouth-fart noises.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...