Get Adobe Flash player
onlinepikanje

Top tankovi na wotu i dobar farmer bez premije ?

Recommended Posts

Одговор на прво питање: Да

:)

За друго ниси дао инфо, шта волиш да играш, који ти је плејстајл и тако то... Лично бих ти препоручио хеви амере или ис-7 линију, али бачи на папир како ти замишљаш своју игру на т10, па ће ти кажемо шта да јуриш.

sto niko ne pominje e 100 [:)]

A sad pravo da ti kazem ne znam da li uopste ima moneymakera a da nisu premium tenkovi.Mozda najpribliznije tome je kv1 ,premda ga sad sve vise i vise ubacuju u meceve sa tier 7.Pz4 je bio dobar pre ,ali je sad govno .

kv1 , stugIII , Su85 . Ja sam imao na svom acc is7 sve pohvale za taj tank ali sad je jaci t100e5 , t100e4 po meni. Ja ako bih ponovo igrao isao bih na e50m ili t62a

sta podrazumevas pod "lepe pare"?

ja sa sluggerom rokam oko 17-20k kada prezivim, to podrazumeva da roknes barem 2 coveka. Jel to ok lova?

Jeste ukoliko ti ostane tih 17-20 posle popravki. Slugger je super za keš za malo bolje igrače.

pa, koliko sam provalio, sve ih kidas na view range, mislim, barem tako ja radim... neka udarna pozicija, zakampujes malo, kadkad ih i pustim da prodju i onda ih polivas sa ledja. smara me jedino sto je busan kao sir. I nekad nema sanse da probijes neke malo jace tierove, mada, sad mozes da kupis i onaj premium ammo, moram i to da probam :)

On je za matletiranje tierova vecih od sebe, znaci gusenice, ammo rack ili da ga zapalis. Naravno pod uslovom da nije 1 na 1 jer sve sto ima veci tier od tebe ima top dovoljno jak da te odvali iz prvog puta a sreca babina ima ammo rack bas na udarnom mestu.

Pa svaki tenk ako se nadje u prvih 3 ima da zaradi brdo para. Osim ako nije nubara kao ja bez zivaca :D jerbo me nerviraju retardirani likovi koji jure crvenu tackicu po mapi po svaku cenu. Znaci krene pola na jednu stranu, druga na drugu, pojavi se crvena tacka levo i pola desne ekipe odradi 180 stepeni okret i pravac ka njoj.

Ma kako je bilo sad je i ok, mali govnar zanosi ko da je pijan, nebrojano puta sam ga video kako propada u provaliju ili preko neke druge ivice :D

Ja sam farmao sa M4 Šekularcem, i PZ4 sa gold i derpom  [roflmao] i sa KV1Som, možda je bolja KV2ka, sa onom zis ili opet klasičan derp, zavisi ko kako voli to je po meni najbolje..