Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Мене понекад мрзи да их читам, понекад ми изазову тај трип да ми се сере, а понекад су ми кул... мада, ја увек те негативне ствари приписујем свом прдоњству превасходно!

 

Овај је у групи ''мрзи ме да читам'':)

  • Downvote (-1) 2

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

"Motivacioni" strip je jako lep, zato što je misao dobra.

Pa onda zato što je misao došla iz uma Billa Wattersona.

I na kraju zato što je zenpencilko nacrtao strip u Wattersonovom stilu.

 

Coka gej, a za Dulja nemam komentar. :(

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Јао брате, прочито сам стрип него се зајебавам. А и да сам га прескочио, то би било јер сам видео дугачку шарену штрафту око које ме тренутно мрзи да се ангажујем, не бих ни стигао до тога да видим какав је, ни ко га је радио. Јел ти читаш сваки стрип, кликћеш на сваки клип, гледаш сваку слику?

 

И чему то лезбејисање са Вотерсоном лол

Ја га рецимо не волим. Мислим оно, не волим ни Чехова нпр.

Ко да је Вотерсон неки космички канон, па пошто сам нормалан лик, онда како ја то идем мимо канона...

 

Ко да сам реко да га треба убити и забранити му да пишецрта лол

 

 

 

 

Ако ме нешто моментално избацује из такта, то су овакве омни-кадија пријаве

 

едит

издуво сам се:)

Дакле, Лекше, шта оћу да кажем - океј, ниси могао да знаш да сам прочитао, па ћемо то прескочити. Узмимо дакле да нисам. Тон твог поста ме је изнервирао јер мој сензибилитет у избору стрипова/литературе/чега год не значи ништа више од себе самог, а ти си потрчао да уканонишеш свој сензибилитет и на основу њега изградиш ''пресуду''. Зато што те сморило на емо плану (о чему сведочи тај туторско-информативни тон) што људи нису ''испоштовали'' нешто што сматраш да треба испоштовати по дефаулту, јер је ето кул. А ако неком није, он је свашта нешто. Притом си прескочио битан корак где ја ни стрип ни Вотерсона нисам напао или рекао да је стрип срање нпр.

Мислим, ват

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Зато што те сморило на емо плану (о чему сведочи тај туторско-информативни тон) што људи нису ''испоштовали'' нешто што сматраш да треба испоштовати по дефаулту, јер је ето кул. А ако неком није, он је свашта нешто. 

 

EatVCLA.gif

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...