Jump to content

Usluge selidbe? Klavire prevozi Ostoja?


Recommended Posts

Selim se i nemam puno stvari (basically idem iz polunamestenog u polunamesten stan) ali nemam vremena da se sam selim jer to mora hitno da se odradi, a ja cu biti na poslu tih dana.

Da li znate nekog ko bi dosao sa kutijama za selidbu, ostavio (ili eventualno pomogao) da popakujem sve u njih, i posle prebacio te kutije + 2-3 kabaste stvari (tipa TV i ves masina) u drugi stan?

Naravno samo proverene varijante me zanimaju, ne bih da ostete nesto od stvari ili prosto neku moju sitnicu "zaborave u kombiju"

tnx!

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

zagubio sam telefon, al zvao sam pre dve godine neke likove iz žutih strana, na bežanijskoj kosi im je bila adresa, pa probaj da nađeš. nikakve primedbe nisam imao. oko 200e su mi naplatili, ali to je za ceo trosobni stan sa svim nameštajem (nešto je moralo i da se rasklapa) i tehnikom.

ipak bih ti preporučio da uzmeš slobodno popodne i budeš tu dok budu selili. brzo rade, kad su meni celu gajbu rasklopili i sklopili za jedan dan, to tvoje će spičkati za dva sata.

Link to comment
Share on other sites

ne, imam regularno N slobodnih dana godišnje, ali nemam osećaj koliko objektivno jedan slobodan dan može da vredi. Sličan primer: nađem 2 avionska leta do neke destinacije, ali jedan ima takva presedanja da mi praktično još jedan dan prođe u tranzitu. Taj let je jeftiniji za K eur od ovog drugog, i sad dal se isplati potrošiti još jedan slobodan dan da uštediš K keša.

Link to comment
Share on other sites

:)

pa realno, jel bi se odrekao jednog slobodnog dana za 50 din? A za 10,000 eur? gde je granica između ta dva?

(inb4 split)

Ne bih dao strancima da mi drndaju stvari pokući za dobar deo tog opsega.

A i realno, kad bih zarađivao 10 hiljada evra dnevno, 10 hiljada evra je 1/22 mog mesečnog prihoda tako da bi me baš boleo kurac LOL!

Link to comment
Share on other sites

Evo ja se prijavljujem da nagledam proces seljenja umesto tebe za 100e, tako da ne moraš da uzimaš slobodan dan.

Ozbiljno sad, radiš u Majkrosoftu a nije ti palo na pamet da možeš da delegiraš neku osobu od poverenja koja će nadgledati proces selidbe umesto tebe?

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

to je pravi komšija!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...