Jump to content

Premier League 2012/13 Season


konfuzni

Recommended Posts

Vidim da je najbolja stvar koja se desila Sitiju ove sezone upravo ovaj poraz od Vigana..

 

Zato sto ce sad moci da se pozdrave sa manciom i da dovedu pelegrinija ili bilo kog drugog ozbiljnog trenera..

 

 

Ali naslovi danas - Falkao u Monaku? da li je moguce da je on toliki kolumbijski bednik..moze da igra kod josea za celzi, da zivi u londonu i da dominira..Ne kazem da je za zivot i zajebanciju monte karlo los, samo je beda da igras francusku ligu a mogao si da sipas po engleskoj i da postanes totalna legenda..

Link to comment
Share on other sites

ja i dalje odbijam da verujem da ce preci u monako...on je stvoren da osvaja trofeje

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

poslednjih mesec dana jedan od najboljih igraca, ako ne i najbolji igrac arsenala. uvek mi je bio gotivan, samo je bio totalno van forme(a i pozicije) veci deo sezone.

  • Downvote (-1) 1

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

remzi je teska nogetina i bulja,i ocajan defanzivac,ima los pas,i los fov,a venger od njega pokusava da pravi fabregasa

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...