Jump to content

Premier League 2012/13 Season


konfuzni

Recommended Posts

veliki pozdrav za drugare gruju i alfu

http://twitter.yfrog.com/5hzu5zjxvhveqkobnwockswmz

klasican sindrom vladimira selje stojkovica.

isto kao sto mi je zao grobara koji velicaju stojketa, tako mi je zao navijaca mu-a koji velicaju cunt-a.

slina od coveka je slina od coveka (ili sto bi rekao veliki pesnik ajs nigrutin "kad je neko jadan, on ostaje jadan"), nema veze koji dres nosi

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/20773526

Kakav idiotizam, ako se ovo stvarno sprovede u delo PL ce izgledati kao spanska liga sa 2-3 tima na vrhu tabele kojima ostali nece moci da primirisu. Kako ce Newcastle, Stoke, Fulham moci bilo cemu da se nadaju kada njihov revenue nije ni blizu Totenhemovog, Liverpulovog ili Celsijevog... a na vrhu tabele ce se sepuriti Junajted i konacno Arsenal ...

Link to comment
Share on other sites

potpuno se slazeem sa gibom. nek odigra jos par utakmica u spicu, pa da se vidi.

mada smatram da on ne moze nista protiv ekipa koje igraju povuceno. nije mogao ni na krilu protiv takvih ekipa, a ne u spicu. glavni razlog je njegova tehnika drugoligaskog stopera.

dok kod odbrana koje igraju visoko moze dar mar da pravi.

prica se da je smanjio zahteve za platu.(inb4 vica: vidim da ste u upravi kluba etc. etc.)

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Meni bitno da ostanu ziru,vermalen,poldi,oksa,vilser i santi.I andrej.Ostali nek umru slobodno :D

i arteta!:D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...