Jump to content

SD Crvena Zvezda 2012/2013


Highl1

Recommended Posts

da,da :D

gde si ti bio?

inace imam sezonsku za tribine, ali posto papani na ulazu ne gledaju koju sezonsku imam ulazim na parter :D

dok burazer ulazi na parter sa sezonskom od prosle godine, posto su indenticne :o

i bas brda sportskih komentatora vidjam, protiv krke onaj sedi sa b92 da li vujasic ili kako vec, a danas boskovica i gojka :D

Link to comment
Share on other sites

Cujem malopre da je Dzaja usao u svlacionicu kod igraca nakon utakmice sa OFK Beogradom i da im je odrzao neka predavanja.

Moje misljenje : Zvezda je unistena i moraju stvari da se menjaju iz korena jer, sa ovakvom (ne)disciplinom necemo daleko dogurati nego ce nas tuci jos i slabiji timovi pa cak i od OFK Beograda... Strasno sta je jedna Crvena Zvezda dozivela i kroz sta sve trenutno prolazi.

Verujem u Dzaju i nadam se boljem.

NAPRED ZVEZDO !

Link to comment
Share on other sites

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/223963/Sloboda-pred-mec-sa-Zvezdom-U-slucaju-tendencioznog-sudjenja-napustamo-teren

ahahahha, koje slinetine jebote!

evo, pre pocetka meca se ogradjuju o eventualno napustanje terena zbog loseg sudjenja JEBOTE.

pa to direktno utice na sudije pre meca, da bi u slucaju greske mogao da sjebe tekmu, tako da ce sve 50/50 situaciju suditi u korist slobode

AHHAHAHAH

kako bi ih kaznio zbog ovog obavestenja, niste svesni...

Link to comment
Share on other sites

ciganz gona cig

Jesu izasli sa terena u Finalu Kupa na Mari ali nisu najavljivali nista pre same tekme.. Desilo se spontano zbog ponistenog gola u 80-tom minutu..

to ono kada su izasli u finalu kupa na marakani pre koju godinu?

a cek, jel su najavljivali to pre pocetka? kao, u slucaju loseg sudjenja mi cemo ... bla bla bla ?

to je sve bilo samo ne spontano, mada nisu direktno najavili kao Uzice, dizali su tenziju u medijima na taj fazon

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Kakav basket sinoc i kakav seks u sred Hrvatske :)

Sreca, sreca, radost zaista .. Cestitke iskrene Kosarkasima na onakvoj borbenosti ! :)

@alfy: Svakako je tuzna prica da se sve resava na ovakav nacin i da najavljuju ovako nesto u slucaju necega..

Liga nam je i ovako i onako u p***u materinu ocajna, sa ovakvim postupcima ce biti jos ocajnija..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...