Jump to content

SD Crvena Zvezda 2012/2013


Highl1

Recommended Posts

koliko mi je drago što sam dobijenu kartu za tekmu prosledio dalje, i odustao od gledanja zvezde ove sezone...

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kako sad to? pa branio si prosineckog i govorio kako nema dovoljno igraca, eo doveo je desetoricu :D

legenda je, kapa dole, al nije ama bas nista uradio :) kao ni dragi nam predsednik

prosinečki nije kriv, ti jednostavno sa ovim ološima ne možeš bolje da igraš, i nije problem kvalitet, već glava i nezalaganje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

robi je po meni kriv ako dozivimo kolaps jer je ova sezona kulminacija njegovog rada u prethodnih godinu i po dana

dobio je igrace koje je hteo,imao je vremena i da ih uigra,bez pritiska

ako mu je izgovor sto smo prodali karleusu,e onda jbg :)

ako ispadnemo za 14 dana,a prema svemu sto smo videli,hocemo,onda je resenje da nas kao rendzerse sutnu u cetvrtu ligu :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

naravno, posle nekog vremena on mora da snosi posledice svog rada, za to se slažem

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

robi je po meni kriv ako dozivimo kolaps jer je ova sezona kulminacija njegovog rada u prethodnih godinu i po dana

dobio je igrace koje je hteo,imao je vremena i da ih uigra,bez pritiska

ako mu je izgovor sto smo prodali karleusu,e onda jbg :)

ako ispadnemo za 14 dana,a prema svemu sto smo videli,hocemo,onda je resenje da nas kao rendzerse sutnu u cetvrtu ligu :)

+1

Link to comment
Share on other sites

to sve jeste, ali

pretpostavka je da trener prvog tima ozbiljne ekipe (jaoj lol zvezda ozbiljna ekipa) dobija igrače koji su već formirani. ovi bambusi jednostavno nisu ni za kurac, ne znaju ništa sa loptom. ako robi njih mora da uči prijem i centaršut, jebo ti to

ne možeš od govana da napraviš pitu

jasno je meni stijo da kvaliteta nema,ja robija obozavam,i nikako ga ne krivim,ali ocigledno je da nesto mora da se menja

prvo je bila prica kako formira sistem

onda je bilo kako on nije dovodio ove igrace,nego mu ih je uprava nametnula

i onda smo pokupovali "sve sto valja po srbiji",zakrpili,pokrpili,itd,imao si sest meseci da potpuno sve formiras,nije se trazila ni titula jer je bila odavno izgubljena,cak si i tri puta dobio partizan u tom periodu,i sta smo dobili?Jednu Zvezdu koju mozemo da otpisemo iz borbe za titulu pre nego sto je sezona i krenula,jednu zvezdu koja nece stici ni do plejofa do lige evrope(nadam se da gresim) i jednu zvezdu koja je na marakani nadigrana od strane naftana,koji se bori za opstanak u belorusiji,koji je dosao bez trenera,tri najbolja igraca koji su na OI i koji su igrali pola sata sa igracem manje

jbg nekao mi se cinilo da je on imao snage da malo pokrene tu ekipu, ali da nije imao sa kim da igra.

jebem li ga,ja sam gledao sa severa drugo poluvreme (prvo sta znam,nisam toliko ni obracao paznju jer smo vodili 2:0) i bio je prilicno los

onaj bek ga sve vreme usmeravao na njegovu desnu i sve se zavrsavalo ili tako sto se zakuca u njega ili nekim ocajnim centarsutom(osim onog gola)

meni se licno juce jako svidelo kako je Cava odigrao,nije mi bila jasna robijeva izmena,mozda jedino sto je ovaj ko sasa ilic i stalno izgleda kao da vuce prikolicu sa sobom

evandro mi je bio npr. od sjaja do ocaja,ali kontam da bi njegov uticaj bio mnogo veci da su mu kasalica i lazovic jedno 4-5 puta dodali loptu nakon sto je pretrcao jedno 40 metara i ponudio im se u kanalu,ali su ovi sutirali ko mentoli :)

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

meni se licno juce jako svidelo kako je Cava odigrao,nije mi bila jasna robijeva izmena,mozda jedino sto je ovaj ko sasa ilic i stalno izgleda kao da vuce prikolicu sa sobom

evandro mi je bio npr. od sjaja do ocaja,ali kontam da bi njegov uticaj bio mnogo veci da su mu kasalica i lazovic jedno 4-5 puta dodali loptu nakon sto je pretrcao jedno 40 metara i ponudio im se u kanalu,ali su ovi sutirali ko mentoli :)

Drug cava (ako mislis na dimitrijevica) je izmenjen posto je 2 lopte zaredom DIREKTNO dodao protivnickim igracima u noge i izazvao kontre, kao i ozbiljna ostecenja na mom daljinskom! Bukvalno minut posle tih moronskih poteza ga je izveo. Evandro je kolko tolko dobro odigrao, dok nismo primili gol zbog njega :s

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

Drug cava (ako mislis na dimitrijevica) je izmenjen posto je 2 lopte zaredom DIREKTNO dodao protivnickim igracima u noge i izazvao kontre, kao i ozbiljna ostecenja na mom daljinskom! Bukvalno minut posle tih moronskih poteza ga je izveo. Evandro je kolko tolko dobro odigrao, dok nismo primili gol zbog njega :s

e jbg,vidis,to nisam video,nisam skontao da je on,a i pretpostavljao sam da ga vadi zato sto ne moze da stoji :)

a za evandra se slazemo,na to sam i mislio kad sam rekao od sjaja do ocaja,steta mozda sto ciga kadu nije igrao od pocetka posto je milunovic bio potpuno beskoristan,jos se govno malo vuklo sa terena kad je izlazio iz igre,valjda se naljutio sto ga robi menjao,vidim da ce morati samaranje da radi :tf:

Bolje nego na stadionu svakako.

ja sam cuo da od svih u filmu,betmena ima najmanje :c

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...