Jump to content

voce i povrce


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Desilo mi se danas, po vec ko zna koji put, da za rucak, umesto standardnog sendvica sa sunkom/parizerom ili prsutom jednom u tri meseca, jedem supu, boraniju, sargarepu i na kraju sam pojeo celu dinju.

Tri sata kasnije dobijam onaj osecaj kao da umirem od gladi, tresem se i to i sad sam popio litar jogurta i napravio sendvic i ok sam.

Ono sto zbunjuje u prici je sto imam osecaj, da kada ne bi jeo nista 6 sati bukvalno se ne bi osecao toliko gladnim posle nekoliko sati, kao posle ove prirodne hrane.

Jel problem u tome sto ja nisam navikao na takvu ishranu ili svi somovi koji ne jedu meso iz moralnih razloga drhte od gladi po ceo dan

Pa brate MINLI sam si sebi dao odgovor..Ustalio si u dnevni meni Sendvic sa sunkom/parizeom koji non stop konzumiras (ocigledno) svaka pa i NAJMANJA promena u jelovniku doprinece u tome da nakon konzumiranja sasvim neke druge klope u ovom slucaju mnogo lakse osecas glad u fazonu da bi mogao prase komotno da sabijes...

Samo si navikao na tu klopu tebra..nema potrebe za sekiracijom ;)

Link to comment
Share on other sites

Zasto ne gazirano na jacim vrucinama? Zato sto je prevara, niti ces stvarno da utolis zedj niti ce te nesto preterano rashladiti. Najbolje najobicniji cedjeni sokovi.

Taj fazon...

Ja sebi iscedim grejfurt (lol jeftiniji je od limuna) i oljustim 2 breskve koje izmiksam, u to dodam litar i po vode i veliku kasiku meda. Em malo zasiti, em je osvezavajuce.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

on ce biti onaj sto zove studio b i zali se na beograd put, oni su mu rekli da je rok za prijave 48 sati, ali znate, on je bio advokat i zna da to nije tako, pa moli da beokom servis to ispita :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Taj fazon...

Ja sebi iscedim grejfurt (lol jeftiniji je od limuna) i oljustim 2 breskve koje izmiksam, u to dodam litar i po vode i veliku kasiku meda. Em malo zasiti, em je osvezavajuce.

Jebeš mi sve onaj turski crveni grejp je prejebano dobar ili sam ja postao pemzioner!

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Taj fazon...

Ja sebi iscedim grejfurt (lol jeftiniji je od limuna) i oljustim 2 breskve koje izmiksam, u to dodam litar i po vode i veliku kasiku meda. Em malo zasiti, em je osvezavajuce.

Ovo je odlicno.

Ja posto treniram po ovim vrucinama sad... miksujem 50gr meda, sok od iscedjenog celog limuna, tipa prstohvat soli... i sve to smutim u nekih 6,7 deci vode. Odlicno za rehidrataciju.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ahahah...

Vec sam postao tenkre, isprijavljivao sam neke klince sto igraju nocu fudbal ispred zgrade kod caleta i keve :D

Crveni grejp for the win...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Vec sam postao tenkre, isprijavljivao sam neke klince sto igraju nocu fudbal ispred zgrade kod caleta i keve :D

[roflmao]

Ja se razmišljam da zovem šintere da prorede malo ekipu skotova po kraju a i ne jednom sam hteo da zovem muriju za genetski otpad koji sluša narodnjake na parkingu do 2 ujutru al ono, neću [:D] [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Brate Kili, ko jos jede za rucak sendvice?

Ako je kao sto su ovi rekli, probaj postepeno da unosis voce povrce naspram ovoga sto vec jedes npr 3:1 pa 2:1 pa 1:1 itd

I ja ponekad imam slicne tripove. I to se desavalo tokom treninga. Recimo jedem oko 10-11 a trening u 4 popodne i nekako se zajebem pa ne rucam. I onda u jednom trenutku tokom treniga me sastavi tolika glad i malaksalost da bi ubio nekog za snikers i guaranu. Ali to je jako retko, tipa 1-2 godisnje...Kapiram da je to neki nedostatak secera ili sta ja znam

ja da osecam glad i malaksalost npr nikad ne bih htela snikers i guaranu, vec konkretno jelo

Ovo je odlicno.

Ja posto treniram po ovim vrucinama sad... miksujem 50gr meda, sok od iscedjenog celog limuna, tipa prstohvat soli... i sve to smutim u nekih 6,7 deci vode. Odlicno za rehidrataciju.

So???

Btw postoje i kod mene odredjene namirnice koje kad pojedem, posle 20 mina kao da uopste nisam jela. Hleb i pasteta, corn flakes, ako jedem samo meso bez povrca...

Inace jako malo jedem kolicinski (jer ne mogu puno da pojedem), pridrzavam se onoga sto su nutricionisti rekli da mora da se jede sat vremena od budjenja da bi se pokrenuo metabolizam, ali kad doruckujem i kad sam na poslu, ja ogladnim vise nego sto bih ogladnela npr 3 dana da ne radim i ne jedem nista.

Uglavnom, u vezi sa tim da vas posavetujem - uzela sam u nekoj prodavnici plasticnu posudicu sa pregradama, kasikicom i viljuskicom i kad znam da cu dugo da se zadrzim negde ponesem nesto kuvano od kuce. Sto puta bolje nego da jedete brzu hranu.

Jeste da meni nista ne pomaze sto se kilaze tice posto sam baksuz, ali vama sigurno hoce, a bar je zdravije.

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Ahahah...

Vec sam postao tenkre, isprijavljivao sam neke klince sto igraju nocu fudbal ispred zgrade kod caleta i keve :D

Crveni grejp for the win...

pizdim, nocu na klupici sede jebena 4 lika i 2-3 zene (da, reklama za pivo) u svojim 30-40 godina i laprdaju do 4-5 ujutro. ono da su klinci pa da znam da cutim da me ne izbodu, ili da zovem muriju, ali sta raditi protiv retardiranih prinudno penzionisanih retarda??? sici sa nozem pa ih bosti, gadjati tnt-om.

vec mi je neki lik koji zivi preko puta rekao da su to ono raspad socijalni slucajevi (ta zgrada preko puta je onog tipa za ugrozene) i da nece da daju 15 dinara (da da) za cistacicu i da ono svaki resistance is futile jer ne jebu zivu silu

da lol ima i u toj zgradi ekipa od par studenata iz cacka ili uzica ( moja procena po akcentu) i isto tako cesto sede do 2 na terasi i deru se o "djoookoviću i murinjuuuu", i ono uzasno iritiraju, ali njih bar mogu da iskuliram jer su mladji i bar posle pola 1 zacepe gubicu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ne znam...da ih prijavis za javne radove koji se izvode nocu :D

Od pre par godina, kad god je neki problem tog tipa, ja zovem nadlezne...ili policiju ili sintere ili koga god treba...Da ulazis sa njima u raspravu, ne ide, tako da ti je jedini nacin da zovnes policiju svaki put kad ti smetaju...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

lol prosli put kada sam zvao jer pokusavaju da se biju, ali zato lome flase ispred zgrade, pandur me je pitao " pa dobro a jesu pogodili neciji auto", i kad su dosli posle 45 min (stanica na 4 min peske) iscaskali su se sa njima

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jbg, znam, ali moras da budes dosadan...

a onda ces steci uzasnu reputaciju, al boli te tuki ako ces mirno da spavas :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...