Jump to content

Problem sa misem


pilauda

Recommended Posts

sve gore i gore, jedva klikcem

razmisljam da uzmem SS kanu, ima li neko i kakvi su utisci, uzeo bi ga zbog ova dva dugmeta sa strane, ili neki savet za neki slican mis, mx518 i ti fazoni logitecha znam da su kvalitetani al mi ne odgovara ruci

Edited by pilauda
Link to comment
Share on other sites

Jbte majku im lihvarsku, pa meni se isto desava sa Razer DeathAdder-om, opalim jedan klik a on brlja klinke dvaput!

Gde li mi je onaj neunistivi Logitech Mx300, nikad bolji a nikad jeftiniji mis, RIP, zec mu je pregrizao kabl, hteo sam da ga zadavim istim!

Vidim da se gomila ljudi zali na izdrzljivost Razera, tako da to govno mi vise ne pada na pamet da kupujem.

Nego dajte neku preporuku za gaming mis, vidim sad imaju neki Roccat (dafuq, nikad cuo), Gigabyte izbacio svoju liniju miseva itd.

Hmm?

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

logitech je otprilike jedina izdrzljiva opcija.

svi ostali misevi su napravljeni da budu lepi, i da leze u ruci, ali im je kvalitet uzasan.

svi ti misevi (razer, ss, rokat) su napravljeni da moras nove da kupis nakon 2 ili 3 godine, ponekad i pre.

tako da ili lodzi koji ce da traje (doduse krace nego prethodne njihove verzije) ili zamenljivi mis koji fino lezi u ruci.

pil, imam ja kanu. dobar je mis. jedino sto me brine je izdrzljivost klikova, jer mi deluju kao da ce da riknu posle duzeg igranja diabla.

dok sam imao xai, od dote se nakon 3 meseca pojavio mrtav deo klika, a desilo mi se na kraju isto sto i tebi sa kinzuom.

Link to comment
Share on other sites

moj lachesis je ziv bar 3 godine vec.. mozda i 4-5, ne znam ni sam vise, sljaka ko prvi dan np

svejedno je potrosna roba... ako je crko otvori i vidi sta se desava kad ti stisnes dugme.. dal drka i dalje ili radi.. drugaru se desavalo da plastika dugmeta zaglavi pa klikce dvaput ponekad.

roccat je do jaja marka, ne znam kako nisi cuo za njih do sad.

kad failujes lupi nogu a ne mish, pa da vidis kako ce mis da radi a ti da sepas posle 2 godine xD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

opet ja, promenio sam usb port citao sam na nekom forumu da je ljudima pomagalo i kao sad klik radi, ali imam drugi problem, kad igram fps igre, namestim tipa manji sens, ali se nekad desi pri pokretu misa da samo odleti, kao da je lupam stavljen sens 10 odjednom pa se vrati opet, sta to moze biti?

Link to comment
Share on other sites

moj lachesis je ziv bar 3 godine vec.. mozda i 4-5, ne znam ni sam vise, sljaka ko prvi dan np

svejedno je potrosna roba... ako je crko otvori i vidi sta se desava kad ti stisnes dugme.. dal drka i dalje ili radi.. drugaru se desavalo da plastika dugmeta zaglavi pa klikce dvaput ponekad.

roccat je do jaja marka, ne znam kako nisi cuo za njih do sad.

kad failujes lupi nogu a ne mish, pa da vidis kako ce mis da radi a ti da sepas posle 2 godine xD

Sta nalupeta covece ...

Kako li samo nismo culi za roccat renomiranu firmu osnovanu DAVNE 2007 ....

Roccat GmbHIndustry Computer hardware

Founded 2007

Inace za logitech mogu da garantujem, za mikrosoft ne znam nikad nisam duze koristio, a od ovih manje popularnih firmi, dobio sam saitek(zapravo matora firma) r.a.t-a i odlican je ali mi se cini da ce biti kratkog veka

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...