Jump to content

Biciklo


rev

Recommended Posts

Jedna od velikih misterija univerzuma, iste gume se nekad izduvaju za nedelju dana, nekad su posle pola godine tvrde kao kamen.

Jos veca misterija je to sto sam ja promenio 2 puta i spoljasnje i unutrasnje gume.

Sto se tice svakodnevnog dopumpavanja, pa ne znam, to sam trazio na internetu pre mog prvog posta i nisam naisao da je neko to spominjao...ajde recite mi, koliko redovno pumpate gume?

Vozim bicikli od osnovne skole i menjao sam puno bajseva i ne pamtim da sam imao ovakav problem, tipa, napumpavao sam 2 puta za celo leto...

Pogotovo sto mi je poslednji put lik u servisu rekao da ce naci ako negde ispustaju i kao ne, sve je okej. Ima tockove da mu promenim.

Link to comment
Share on other sites

Lol misterija

Pošto si menjao gume mogu da budu dve stvari čini mi se

Prva je da imaš sjebane felne i da ti ona buši jako sitno (što si već sam predpostavio)

Druga je da sjebeš ventile kad dopumpavaš i malo ih "odškrineš", probaj da uzmeš neki stari ventil (najverovatnije imaš presto, oni su najčešći) i videćeš da se ventil sastoji iz dva dela koji su vezani navojem. Ako samo za četvrt kruga pomeriš delove sa navojem, stvoriće se dovoljno zazora da krene da curi vazduh, ali ne dovoljno da kad ga potopiš u vodu zapravo vidiš balončiće.

Ovo ti se može desiti ako koristiš adapter za pumpu, koji se odvrće i zavrće

btw ko ima Stravu nek me doda da se tučemo sa vremenima:

http://app.strava.com/athletes/1863116

  • Upvote (+1) 1

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Prekljuce sam ga napumpao i vozio, sada sam hteo opet i gume su izduvane(ne skroz, nego su prilicno popustile, kada sednem onako vidi se da treba da se naduvaju, zasto propustaju KOJI KURAC)?

OBE GUME, ALI OBE!!!

Зато што је то било прекључе.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...