Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Синоћ гледао Срећне људе,и кад је била сцена са Батом Живојиновићем имао сам неки чудан осећај док сам га гледао,и данас прочитам ово... Невера...

matori, sad ti fali samo veza na nekoj regionalnoj televiziji i telefonski broj na 0900

Link to comment
Share on other sites

bio u bioskopu da gledam prometej 3d, izasao 15 minuta pred kraj da pisam, nisam se ni vratio

sledeca epizoda saut parka ce da bude ridli skot kako sere pred kamerom

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

malo sjebao nogu na fudbalu, ali je bilo dobro

bolje to nego da te neko glavom udari u vilicu. jebemumater. imam i modricu, a osecam se k'o govno citav dan, tako da je taj udarac bio bas do jaja za vec divno raspolozenje.

odo da gledam breaking bad i da spijem.

o7

Link to comment
Share on other sites

jedan od dosadnijih dana u poslednje vreme,znao sam da je morao doci posle 5 dana potpunog rl-a citav dan sam preblejao i konacno kad se ukazao fudbal i otisao na njega posle 5 minuta nestala struja u balonu,jebeni zeleznik

Link to comment
Share on other sites

kuca mi je u jebenom haosu. sad cu da iscimam cistacicu da mi za 750 dinara sve zategne usisa i obrise, zivele klasne razlike, zivele \o/

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

za 750 jedino ako ti je "kuca" od 25 kvadrata :)

novi sad bro, sat vremena 250 dinara, za tri sata obrise, usisa, opere kuhinju, oriba wc, obrise prasinu, namesti krevet, poslaze ves, stan od 45m2

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

novi sad bro, sat vremena 250 dinara, za tri sata obrise, usisa, opere kuhinju, oriba wc, obrise prasinu, namesti krevet, poslaze ves, stan od 45m2

A sta da ti sestra radi za 250 dinara na sat?

Salu na stranu, kazes da kasiras i do 5 soma dolara mesecno, kenjas o ravnopravnosti polova, izrabljivanju radne snage i slicno i onda placas zenu da rmbaci za 250din/sat.

Mislim nije ovo prvi put da si direktno kontradiktoran svojim stavovima tako da me ne iznenadjuje nego eto cisto da istaknem.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...