Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

mislim da si za to nabijanje dilda u dupe omašio forum, ipak potraži svoje drugare iz dajguz-trandža alijanse ili odakle već

Ili će Kojot da te uputi na Dakija :tf:

cekaj, sta je sad, ipak necemo da se kladimo? nadam se da necemo onda vise ni da se prozivamo po forumima?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

cekaj, sta je sad, ipak necemo da se kladimo? nadam se da necemo onda vise ni da se prozivamo po forumima?

zanimljivo da kad sam ti ja pre jedno 2-3 god rekao da nismo čuvali ovce za neke tvoje prozivke (ako se dobro sećam, da sam buržuj), da nisi imao ovakav stav?

ko o čemu...

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

malo krece da mi ide na kurac ta prozivka hajli, hajde da se opkladimo da ako ja dokazem da mesecno uknjizim 5k $ , ti nabijes dildo u dupe i postavis sliku na forum? problem?

aj ozbiljno ako zaradjujes 5k mesecno daj malo vise infoa da kazem ovim ljudima sto su namakli po 6+ medalja na svetskim takmicenjima iz programiranja da daju otkaz u Microsoftu i krenu tamo gde je prava lova

mada mi je cudno kako su te odbili za US vizu onda ako imas redovna primanja u srbiji koja su daleko iznad svake prosecne plate.

Link to comment
Share on other sites

ja sam zvanicno nezaposlen, nemam redovna primanja u srbiji, zato su me i odbili

imam primanja u vidu honorara iz inostranstva preko deviznog i paypala

mislim, odbili su me jer nemam stalan posao, ni kucu/stan, a i ovaj faks sto idem nije, ono, univerzitet u beogradu nego privatna skola, tako da nije im ni to neka sigurnost da necu zakampovati tamo

i samo da se objasnimo, hajli se uhvatio te cifre od 5k, zato sto sam ja spomenuo u jednoj temi da mogu toliko da namaknem kad je bas dobar mesec

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

glupi Coka

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

zasto se svaki jebeni put zajebem i stavim hladno pice tamo gde kuler od laptopa izbacuje vazduh :/

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Moze li neko da preporuci dobro mesto za stoni tenis? Nasao sam svasta ovde, nego rekoh da neko iz licnog iskustva kaze gde i sta valja?

U sportskom centru na Banjici imas dva odvojena prostora, jedan manji sa 6 profi stolova i onim gumiranim podom, tu je cena 300 dinara, i drugi prostor koji je dosta veci ,ne znam tacno koliko stolova, ali sigurno 20+, jesu vise za rekreativce, i plocice su, ali je cena 250 dinara. :) Takodje u tom drugom prostoru ima odvojen deo sa 4 profi stola, profi pod, klima, uglavnom pun ugodjaj, ali je 450 dinara...

Edit:

Ono sto je bitno je da poneses svoj reket, jer su u svakom od ovih prostora reketi skroz sjebani [:D]

Edited by Grgile
Link to comment
Share on other sites

Кад већ споменусте стони тенис, мени би добро дошао противник који је вољан да игра било где на НБГ, а да је мало бољи, не могу више да играм са ботовима :D

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...