Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Uzeo sam šipku od 183 cm, sad imam svu opremu da vežbam, iako ne vežbam :tf:

Šipka za bench, šipke za bučice, tegovi, šipka za zgibove, šipke za sklekove, klupa - Coko, odobri!

NISTA BEZ KARDIJA ! Realno ! Dzabe milion tegova kad srchka puca pri zatrcavanju !

drugim recima... fali ti traka za trcanje :tf:

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Onda ce da budu antikvitet :D dok ostali budu vezbali na magnet barovima i hovertredovima, krekijev unuk Julius Krekius VII ce gledati u dedin amanet i pitace se jel su mozda zakasnili sa instituisanjem istog :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Brazilski osuđenici proizvode struju okretanjem pedala i tako smanjuju kaznu zatvora

Brazilski zatvorenici u državi Minas Herais okreću pedale da naprave struju i smanje kazne. Okretanjem pedala, osuđenici napajaju akumulator za 10 uličnih svetiljki šetališta na rečnoj obali grada Santa Rita do Sapukai. Za svaka tri dana osmočasovnog okretanja, dobrovoljcima se ukida po jedan dan kazne.

Genijalno! [:D]

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Toliko je vruce da je asfalt poceo da crni :D grad izgleda kao da su ga skoro asfaltirali celog iznova :D

gde je pekara, cetvrtak i petak sam u kg, a onda i dobar deo do kraja jula. ocu te bureke i krofne da probam

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ali stvarno je tako :) izgleda da opušteno najbolje spavam na nekom trosedu što se "pretvara" u krevet ali ima dve tvrde daske od kojih je jedna naslon pa postane "krevet" kad je spustiš i vrlo malu količinu tog nekog sunđera preko. Tu se naspavam kao car :)

Link to comment
Share on other sites

ali stvarno je tako :) izgleda da opušteno najbolje spavam na nekom trosedu što se "pretvara" u krevet ali ima dve tvrde daske od kojih je jedna naslon pa postane "krevet" kad je spustiš i vrlo malu količinu tog nekog sunđera preko. Tu se naspavam kao car :)

Da, ja na tome spavam vec dugo, i samo tvrdo i samo jako

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Laki, neće ti uspeti da reverse-istok akcija, nema ništa od toga, nećeš dobiti keš za reklamiranje dormeo dušeka (koji su btw fantastični, ima i akcija sad od kraja meseca besplatna dostava poručite odmah)

Edited by Mrzitelj
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...