Jump to content

Help


Grgile

Recommended Posts

Juce mikrofon, danas ceo komp :/

Elem, jutros je radio kako treba, malopre sam dosao kuci i pokrenuo ga, ali nece. Upali se, odreaguje na struju, ali maticna ne zapisti, i ekran ne registruje nista, samo verglaju ventilatori i to je to.

Proverio sam da nije slab napon u kuci, nije sve radi kako treba, prikljucio komp na kablove od starog preko kog sad pisem, i ista prica.

Jel ima neko ideju o cemu bi moglo da se radi? Napajanje, maticna? :/

Edit:

Probao ponovo da ga ukljucim, maticna zapistala 3 puta naizmenicnim tonom, komp se ugasio, pa upalio ponovo, i tako u krug...

Edited by Grgile
Link to comment
Share on other sites

Gasi li se na jedan kratak pritisak power buttona, ili moraš da zadržiš 4+ sekundi? Ako gasi odmah, ploča, proc i ram rade, vidi šta je sa grafikom. Ako moraš da držiš, onda ploča, proc ili ram...

Edit: Nisam pročitao edit :-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Na duzi pritisak se gasi, znaci ovo drugo je...

Edit:

Nekako se upalio , ne znam ni ja kako, i krene da radi ''Resuming Windows'', sledeci ekran je skroz crn sa samo jednom donjom crticom sa strane koja treperi, i nista se ne dogadja.

Restartovo sam ga, pitao me da li zelim da pokusam ponovo Resume ili da idem u BIOS, ja iskreno ne znam sta da radim :D

Edit 2:

Ukljucio se i sad radi normalno, ko zna sta se tu dogodilo...

Edited by Grgile
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...