Jump to content

ARMA 2 DayZ mod


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ma opušteno, sačekaj još malo, izgleda da će uskoro da se pojavi ovaj novi standalone DayZ u nekoj formi. Koliko sam razumeo, razmatraju da bude plaćena alfa, po nekoj simboličnoj ceni, a onda što igra bude bliža gotovoj varijanti, biće skuplja. Tako da će beta biti skuplja od alfe, itd. To nije ništa potvrđeno, samo razmatraju.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

e, stani, pazi, trenutka kada se pojavila igra i kada su uvalili najviše komada, veoma je dobro reklamirana i čak je u nekim prvim privjuovima i poređenjima (i to mislim na fazon IGN ako se ne varam) sa Dayzjem predstavljana kao ok igra. Razočarenje je došlo tek posle par nedelja, pa čak i par meseci kada je igra postala mejnstrim, onda su je svi rasčerečili i problem kada se pojavila igra na stimu je dolila hektolitar ulja na vatru. Ovo je bukvalno uvaljivanje muda za bubrege jer im se moglo, a nisu imali ni malo savesti.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

ma, meni je prvo sve bilo kao "jao, kako smesne animacije, kako smesno ovo- ono, ali ce se popraviti, beta je"
 

kada sam upalio igru, bio je fejspalm na kub, ali kao ajde, bilo je nekih zanimljivih momenata. Automobile kapiram da nikada nece ubaciti posto su mape 2 sa 2, u odnosu na Dayz

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Logujem se juce na WarZ, rek'o da vidim sta ima novo.
Ubacili su skill tree, igrica je postala jedan ogroman CoD sa zombijima :)) znaci, dzaba ti vices "Friendly" kada su tu deca da te istetoviraju sa shotgunom zbog kesice cipsa i dve tune :))) Uskoro ubacuju i kola... Malo su popravili animacije.... Ima sad dosta gajbi u koje sada mozes da udjes. Sta znam, opet cu se igrati dok ne izadje DayZ standalone :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...