Jump to content

Risen 2


Pekarman

Recommended Posts

Meni se svidja za sad, odoh da spavam :D

Igram ceo dan i da nema ove borbe tj. da nije sama borba govnjava i zatucana ko god da je smislio dao bog pa mu otpali prsti kojima ju je kodirao, igra je sasvim solidna. Znaci borba golo govno, atmosfera bas ala-gothic, dostojan naslednik G2 ekspanzije.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ovako: grafika loša, bagovito, loša borba, ali zarazno i vuče te da igraš. Ukratko - pravi Gothic! Impresivno mi deluje lista stvari koje je moguće naučiti u igri, i jedva čekam da vidim kako to sve funkcioniše. Nameravam da igram kao neka kombinacija voodoo maga i thiefa, to mi deluje privlačno...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Grafika jeste bagovita, ali u gameplayu sve radi kao podmazano.

I kako da znam gde su zakopana blaga kad otvorim questove sa time (piše da mi je mesto označeno na mapi ostrva, ali tamo nema nikakve oznake)

Ja sam voodoo skroz zapostavio, jednostavno sve je preskupo za unapređivanje, a ima mnogo prečih stvari jer su protivnici dosta zajebani (bar na hardu jesu), a vudu se ne pojavljuje odmah na početku.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Kad odes u logbook, imas da selektujes misiju za zakopana blaga i onda pritisnes "E" da obelezis marker na mapi, odes na seachart i vidis gde je. Naravno kad odes tamo ima da bude obelezeno i na zemlji, nevezano da li si obelezio u seachart, stoga ako mapa kaze, panter cave ili sea plato, obicno znas gde je :D

Igra je bagovitija u vidu misija nego bilo sta drugo, ima i drugih ali neke su bas ono lolololololo,

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Koji bagovi u misijama, ja još ništa nisam primetio da trokira (a imam masu stvari otvorene). Ovo za markere na zemlji sam znao, tako sam i nabasavao na blaga, ali ima nekih koja nisu opisno pokrivena. Hvala za tip.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Recimo DLC nema 70% audija za razgovor, jeste bug jer neke stvari koje izgovara NPC ima audio a za neke samo titl. Onda :

Skoro pred kraj, ako odradis nesto van reda, dobijes ti i dalje sta ti treba ali jedan deo ostrva ostaje zatvoren za tebe. Nije bug ali ono, meni smeta

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

13 sati sam je igrao do sad, bas je dobra. hvala za preporuku.ne znam da li se isplati budziti vudu, ne znam ni sta daje od prednosti. tako da nisam hteo da trosim golde na to.

Edited by Diego

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Jel može nekako da se sabotiraju topovi u inkvizitorskoj bazi, a da ne krenu odmah svi da skaču na mene (ne intersuje me način, to hoću sam da provalim, već samo da li može ili je zamišljeno da se pofajtaš sa svima). Probao sam i sneak, i u sred noći, i stalno me zabode onaj stražar koji stoji pored kućice tu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ne. Odradis jedan, bezis na plazu, vratis se ko da nista nije bilo, i tako do kraja. To su te "greske" u skriptovanju.

Recimo, ja sam koristio voodoo da zavadim dvoje pa da bezim od samo jednog jer ono, 3 komada a dvoje sa musketama, ako me ne usere, ubiju me iz 3 pogotka.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

nije losa igra. sad je prvi put pokrenuh. igram sa voodooom, kome trebaju muskete:) i to na hardu. i zaista je tesko,ali i zanimljivom.

 

premda kad se blade podigne na neki 4-5-6 nivo mnogo je lakse (uz voodoo dodatno).

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

e pitanje-sta sa temple-ovima koji imaju zatvorena vrata? bure baruta ne moze da ih raznese, nemaju svi opciju za koriscenja majmunceta:) ima li nesto?ili nisu predvidjeni da se otvore?

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...