Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

sta ti je napisao. posto mi obicni ljudi nemamo te tvitere

@cistacica Pozivam vas ministre u moj dom, pun pansion ako treba, samo da vidimo da li smete da otvorite prozor u Pancevu poslednjih dana!

@grujamachko tako ce biti jos neko vreme dok se ne rekonstruise cela rafinerija..realno,mnogo je bolje nego pre par godina,to svi kazu

@cistacica Realno,meni se place sto poslednje dve-tri nedelje ne smem da otvorim prozor uvece,ali ako svi kazu da je mnogo bolje,onda dobro

@cistacica A i pretpostavljam da ti svi ne zive gde i ja, tj. da im nisu prve komsije portiri iz juzne zone vec skoro 25 godina...

@cistacica Ali hajde da ne zurim sa zaključcima i sacekam tu rekonstrukciju.Poenta je da ne pamtim ovako dug talas trovanja.

@grujamachko znate vrlo dobro da su ovo periodi kada je meteorologija losa pa se oseca..mi merimo 24 h i znamo kako je

@cistacica Onda dobro,komsija

ne znam kako ga nisam oterao u picku materinu i sto sam koji kurac bio pristojan

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Stigao mi Google Drive \o/

daki n00b, meni još juče

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Večeras sam kod ortaka upoznao jednu ribu (ne, nisam) koja je po generalnoj priči i pojavi klasična riba sa ''klinke'' topika (kvarcovana plavuša, roze omiljena boja u oblačenju, splavovi, teatro, separe, ludnice...), ali je po zanimanju programer i radi u svojoj branši za finu platu, i evo i sad sam došao kući zbunjen tom nekako nespojivom kombinacijom, mislim da sam našao savršenu ribu za Dakija!

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Večeras sam kod ortaka upoznao jednu ribu (ne, nisam) koja je po generalnoj priči i pojavi klasična riba sa ''klinke'' topika (kvarcovana plavuša, roze omiljena boja u oblačenju, splavovi, teatro, separe, ludnice...), ali je po zanimanju programer i radi u svojoj branši za finu platu, i evo i sad sam došao kući zbunjen tom nekako nespojivom kombinacijom, mislim da sam našao savršenu ribu za Dakija!

ja bih je propitao da vidim šta zna, puno je "fejk" riba programera

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Večeras sam kod ortaka upoznao jednu ribu (ne, nisam) koja je po generalnoj priči i pojavi klasična riba sa ''klinke'' topika (kvarcovana plavuša, roze omiljena boja u oblačenju, splavovi, teatro, separe, ludnice...), ali je po zanimanju programer i radi u svojoj branši za finu platu, i evo i sad sam došao kući zbunjen tom nekako nespojivom kombinacijom, mislim da sam našao savršenu ribu za Dakija!

Pa jel ti ga je isprogramirala? :tf:

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

sttevann Pablo Francisco

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Večeras sam kod ortaka upoznao jednu ribu (ne, nisam) koja je po generalnoj priči i pojavi klasična riba sa ''klinke'' topika (kvarcovana plavuša, roze omiljena boja u oblačenju, splavovi, teatro, separe, ludnice...), ali je po zanimanju programer i radi u svojoj branši za finu platu, i evo i sad sam došao kući zbunjen tom nekako nespojivom kombinacijom, mislim da sam našao savršenu ribu za Dakija!

pa i ja sam nespojiv sa programiranjem. ne slusam metal, nemam dugu masnu kosu, ne smrdim itd.. mislim kakvo je to generalizovanje da su splavari i klinke glupi per se?

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

prespavao kod devojke, ona otisla na posao ujutro, ja seo na taksi, odneo joj kljuceve, nazad u svoj stan, skontam da sam ostavio jaknu kod nje i u njoj kljuceve od svog stana , ajmo crvenu na taksi odmah ujutro :fp:

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...