Jump to content

Quake vs CS


LaG

Recommended Posts

pa to vise govori o ljudima nego o igrici.

istom logikom mozemo doci do zakljucka da je cs opstao jer ga svaki majmun moze igrati.

Zasto uvek moram da citam tvoje filozofije po ovom forumu o bilo kojoj stvari da se radi?Zasto mislis da si dovoljno kvalifikovan da pises o ovoj temi?Pricas tu kako je skillcap u cs-u ogranicen,kako je u quake-u veci,jel si obe igrice briljirao da bi pricao tako nesto?Svaki majmun moze da igra cs,pa svaki majmun igra i fudbal,pa je najbolji sport na svetu,i ne moze svako da dodje do vrha.Ne zelim da poredim babe i zabe,mislim da je nemoguce porediti ove dve igrice.

ali ako gledamo neki prosek, pravilo kuće je bilo kanterasi = glupi, quake=mnogo pametniji

Kanterasa ima vise,kvejkera manje...ali na vrhu su samo oni mnogo pametni.CS je prosta igrica,svako moze da je igra,uzme pusku trci i puca,i maximalno mu je zanimljivo,bio glup ili ne.Za nesto vise,logicno je da ce pametniji uvek da bude bolji.Ljudi zive u velikoj zabludi ako misle da je CS samo neki aim,pa ko pre stisne klik,moze da ga igra svaka budala,ko vise vremena izgubi pucajuci,taj je bolji...ne bas.To sto je Quake slozen,i sto malo gluplja osoba ne mzoe da ga shvati,i ne moze da joj bude zanimljivo,boze moj...ali to ne znaci da je CS prost,i da ga igraju ljudi koji su glupi.

CS i dan danas napreduje,mnogo novih stvari mogu da se nauce,sto se tice samog gameplay-a,sto teamplay-a.Ja cs-u nisam posvetio svoje vreme zato sto volim da trcim i pucam,ja volim i CoD da igram,ali upravo taj teamplay,razne gameplay fore kojih ima bolesno mnogo,potreba da se tokom celog meca razmislja,iz svakih sitnica donose zakljuchci itd me je vezalo za njega.

Kazem jos jednom,mislim da je nemoguce porediti ove dve igrice,isto kao sto ne zelim da me neko ubedjuje da je Quake bolji od CS-a,isto tako ne zelim da bilo koga ubedjujem da je CS bolji od Quake-a.Kapiram da bi oni quake igraci koji ne razmisljaju tako,trebali.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

quake je jako komplikovaniji za pocetnika,ali kad se nauci i skonta,postaje podjednako lagan kao i kanter ,da se igra iz zabave..za profesionalni nivo,tezi je steci taj vrhunac u quake-u nego u kanteru i to je cinjenica. Ja licno vishe volim kvejk od kantera :D quake KEVA!

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

asdf

ne mislim da je cs opstao jer svaki majmun može da ga igra, nego sam mu pokazao koliko mu je šuplja logika.

što si ti i dokazao.

Pitanje je sta je tu lose?Nikakav argument nije to sto CS moze da igra bilo ko,a quake ne.

Edited by trigz
Link to comment
Share on other sites

asdf

ne mislim da je cs opstao jer svaki majmun može da ga igra, nego sam mu pokazao koliko mu je šuplja logika.

što si ti i dokazao.

Tvojom logikom drustvo odbacuje ono sto je dobro a zadrzava ono sto je lose i tvrdis da je moja logika suplja.

42514322.jpg

MUHAHHAHHaLOOOOOOOOOOOOOOOL:D:)AHhah HAHAHHaaaa:Dhhaa

Link to comment
Share on other sites

drustvo zadrzava ono sto je lako i jednostavno, a odbacuje tesko, imas primere u svim oblastima zivota. npr tebi je lakse da sedis u vuku nego da budes u skoli :tf:

omg kanterasi sociolozi

To sto je tebi lakase ne znaci da je i drugima a tom tvojom podelom ljudi bi i dan danas igrali teris.

Edited by Toperssen

42514322.jpg

MUHAHHAHHaLOOOOOOOOOOOOOOOL:D:)AHhah HAHAHHaaaa:Dhhaa

Link to comment
Share on other sites

ajmo ovako

cs je velikoj vecini laksi od quakea, sto zna svako ko je probao obe igrice i zamislio prosecnog gamera (debeli razmazeni amer) kako igra obe > potencijalno vise ljudi moze da igra cs, a vise ljudi, vise para > svi koji zaradjuju od esportova guraju cs

TADA!! i onda se po topiku pojavljuju legendarni zakljucci CS JE BOLJI JER JE POPULARNIJI

Link to comment
Share on other sites

ajmo ovako

cs je velikoj vecini laksi od quakea, sto zna svako ko je probao obe igrice i zamislio prosecnog gamera (debeli razmazeni amer) kako igra obe > potencijalno vise ljudi moze da igra cs, a vise ljudi, vise para > svi koji zaradjuju od esportova guraju cs

TADA!! i onda se po topiku pojavljuju legendarni zakljucci CS JE BOLJI JER JE POPULARNIJI

tetris je velikoj vecini laksi od cs, sto zna svako ko je probao obe igrice i zamislio prosecnog gamera (debeli razmazeni amer) kako igra obe > potencijalno vise ljudi moze da igra tetris, a vise ljudi, vise para > svi koji zaradjuju od esportova guraju tetris

TADA!! i onda se po topiku pojavljuju legendarni zakljucci tetris JE BOLJI JER JE POPULARNIJI

42514322.jpg

MUHAHHAHHaLOOOOOOOOOOOOOOOL:D:)AHhah HAHAHHaaaa:Dhhaa

Link to comment
Share on other sites

Ja sam recimo probao obe igrice i ne vidim da je cs laksi od kvejka. Jednostavno igre su takve da u csu moze da se desi da neko upali prvi put igricu i ubije te slucajno, jer u csu jedan pogodak moze da bude dosta, dok kod kvejka to nije slucaj. Samim tim cs je zanimljiviji ljudima jer mozes da pruzis jebeni otpor, a ne neko da te sutira po mapi ko kantu (sto se desava u kvejku jelte). Ovo ne znaci da je cs laksi vec su igre tako koncipirane da osrednji igrac kvejka pocetnika satre ko nista, dok u csu ovaj pocetnik moze zapravo i da upuca nekog.

Takodje se od kvejka vise znoji jer je non stop akcija i napeto, dok u csu mozes da izblejis kad te ubiju - pa samim tim kvejkeri vise smrde jer su znojavi! HAE

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

tetris je velikoj vecini laksi od cs, sto zna svako ko je probao obe igrice i zamislio prosecnog gamera (debeli razmazeni amer) kako igra obe > potencijalno vise ljudi moze da igra tetris, a vise ljudi, vise para > svi koji zaradjuju od esportova guraju tetris

TADA!! i onda se po topiku pojavljuju legendarni zakljucci tetris JE BOLJI JER JE POPULARNIJI

daj da i mi igramo taj multiplayer mod u tetrisu ne budi picka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...