Jump to content

problem sa grafickom


konfuzni

Recommended Posts

Ovako imam ATI 4850 512 ddr3 , vratio sam na xp ponovo posle par godina na 7ci

i kada instaliram nove drajvere 12.3 za ati , komp nece da pusti normalnu sliku nego 4bita i slika je sva retardirana , kada pokusam da instaliram neki stariji drajver sve do 12.3 > 11.4 onda radi , znaci radi mi komp samo na 11.4 drajverima iznad nikako , kada upalim igru ono zamrzne sliku posle odredenog vremena i izbaci mi VPU recover kako vec , ne znam koja je caka uopste sa tim drajverima. any tips

Edited by CONFY

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

pa ono, ako si se vratio na XP, a radi ti sa tim drajverima starijim ako sam dobro skontao, onda ti ni ne trebaju novi. Mislim, treba redovno apdejtovati ali ako ne mere da radi kako treba, a stari rade, onda koristi te :D

A jel skidaš drajvere direktno sa sajta, apdejtuješ kroz ati katalist, onaj amd ati apdejter ili koristiš steam za apdejt??

pljk!

Link to comment
Share on other sites

pa ono, ako si se vratio na XP, a radi ti sa tim drajverima starijim ako sam dobro skontao, onda ti ni ne trebaju novi. Mislim, treba redovno apdejtovati ali ako ne mere da radi kako treba, a stari rade, onda koristi te :D

A jel skidaš drajvere direktno sa sajta, apdejtuješ kroz ati katalist, onaj amd ati apdejter ili koristiš steam za apdejt??

skinem sa atijevog sajta , probao sam i sa sapphirovog sajta , sve iznad 11.4 vraca mi desktop na 4bita , a updejtovan mi je skroz xp , nemam pojma sta je , jedino sto ce mi prviti problem kod novijih igara ako igram sa ovim starim drajverima

bi on, al ga zajebava sens i nema 99.99 fps :D

haha realno [:D]

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam, ja redovno apdejtujem kroz Steam, mada nekad iz dosade i kroz katalist ali ja sam na Win7 64bit i radi mi ok. Sad gledam na njihovom (AMD ATI) sajtu i kad stavim XP 32bit kao OS dobijem isto 12.3 verziju http://www2.ati.com/drivers/12-3_xp32_dd_ccc.exe

ako imaš 64bit, možda ti XP nešto jebe, nije nemoguće. Probaj sa nekog drugog izvora, tipa http://cnet.co/IMJBn2

Jel ti traži da restartuješ kad instaliraš 12.3?? Ako je isto, ono, aninstaliraj ceo drajver na nulu da ga nema, pa probaj opet.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...