Jump to content

Fallout besplatan na gog-u


~JungleBoY~

Recommended Posts

Imaju li redovno akcije darivanja ili je ovo nešto specijalno?

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ima veze, jer im je to imidz. Kad odes tamo ne ocekujes da gledas bljuvotine od EA i njima slicnim, mislim na novije igre, ne stare.

nisma znao da im je to imidz, znao sam da su tako krenuli, pitam se sta ce raditi kada ispucaju dobre igre - njih je ipak u ogranicenom broju :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ima jos barem 10 vrhunskih igara na wishlisti sto jos nisu potpisali ugovor sa izdavacima, kao recimo System shock, Homeworld, Grim Fandango, Lula, etc etc.. Jes da pola ovog imam u wbb verziji sto su fanatici optimizovali za win 7, al kupio bi originale

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma, ja imam homeworld oridjidji poodavno, mislim pola tih legendarnih igara koje oni prodaju vec si mogao da kupis za smesne pare u prodavnicama/trafikama/marketima, osim par naslovai nije mi neka korsit, osim sto je kul da se neko fokusirao samo na to

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa buduci da ja licno ne planiram da imam bunker samo za dvd-eve raznih starih igara, ono sto mi je sjajno kod servisa tipa gog, steam, je sto oni lepo skladiste igre za mene, na indefinite time, plus patchevanje.

ako se ikad desi da ce morati da ugase servere (ne znam kako), boze moj, tad cu skinuti te najnovije verzije i otvoriti bunker.

i ne slazem se da dobrih igara ima u malom broju, mozda solidno manjem u odnosu na razna govna, ali uvek ce ih imati, iz raznih zanrova, dovoljno da ih drzi u poslu. nije njima cilj da budu steam, i reckon.

:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...