Jump to content

Virtus.pro CUP (Balkan invitations by DGB)


Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[MEDENI]arm prijavljuje ekipu za ovaj turnir!

Dve bolesti neizlecive na slovo "S" - sida i seljacko rumenilo,shodno tome,oboleli seljanine,sve ti je oprosteno [;)]

slab je on za medene :)

Apsolutno te razumem...i ja da sam igrao sa Kobe Bryant - om basket nereseno, upiskio bih se od srece :tf:

Edited by ARM';pGfm;'
Link to comment
Share on other sites

Probacu da objasnim zasto Full_RS u prvom planu nije dobio invite,kroz sledecu hipoteticku situaciju :)

Dakle,recimo da na nekom ATP turniru Nalbandijan ili neki igrac slican njemu npr Hjujit,koji iza sebe ima veliko iskustvo i velike pobede(u nasem slucaju Full_RS/Fullproff)dobije npr Berdriha(KGB),igraca koje je konstantno medju prvih 8 u svetu,nece dobiti invite za tunir u Londonu(virtus pro kup :D),koji je rezervisan za 8 najboljih na svetu :)

Link to comment
Share on other sites

Probacu da objasnim zasto Full_RS u prvom planu nije dobio invite,kroz sledecu hipoteticku situaciju :)

Dakle,recimo da na nekom ATP turniru Nalbandijan ili neki igrac slican njemu npr Hjujit,koji iza sebe ima veliko iskustvo i velike pobede(u nasem slucaju Full_RS/Fullproff)dobije npr Berdriha(KGB),igraca koje je konstantno medju prvih 8 u svetu,nece dobiti invite za tunir u Londonu(virtus pro kup :D),koji je rezervisan za 8 najboljih na svetu :)

Da ali kako je Berdrih u ovom slucaju dobar na samo jednoj podlozi na sljaci (u nasem slucaju online), a Hjujit je konstantno dobar na svim podlogama bez obzira sto ima ucestale povrede iz sezone u sezonu a naj cenjenija podloga je trava (u nasem slucaju lan), ja bi ipak dao blagu prednost Hjuitu posto je Berdrih ocajan na travi.

42514322.jpg

MUHAHHAHHaLOOOOOOOOOOOOOOOL:D:)AHhah HAHAHHaaaa:Dhhaa

Link to comment
Share on other sites

Sta se desava sa ovim kad pocinje?!

Pocinje kada Virtus organizacija odradi turnir neki kod njih. Rekli su mi da ili ovaj vikend (Sto je manje verovatno) ili sledeci. Sve u svemu bice uskoro samo dok se sloze i dok nadju vremena da organizuju to kako treba :) Ja sam moj zadatak ispunio sad cekam njih da vidim sta ce uraditi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...