Jump to content

ciscenje fioka


dNte

Recommended Posts

1. JVC Everio GZ-MG155U Kamkorder

2. Apple iPod Touch 1G 32 Gb

3. Sajberije v2

4. iMac Late 2009 24"

5. MacBook Pro Late 2009 15" A1268 6. Senhejzerke HD415

7. Asus Transformer 1 sa dokom

Ovako, skupljam ponude za sve dok se ne vratim iz Norveske, dakle naredne 3 do 4 nedelje, pa onda po povratku stupam u kontakt sa zainteresovanima i obavljamo trejd.

Zamene me ne interesuju. Na prodaju su samo jedne sluske dok druge ostavljam sebi, tako da saljite ponude dok se ne vratim.Od zamena me interesuju jedino Dr Beats Monster ili neke kvalitetnije hejzerice.

Edited by dante_

infidel

Link to comment
Share on other sites

Да ниси свраћао у књижаре који случајем, јесу ли им скупе монографије? Конкретно ме интересује нека добра о природним лепотама Норвешке : )

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Kori: Nisam jos imao toliko vremena za sajtsijing ali svakako imam u planu da obidjem knjizare, stay tuned for updates! :)

@Draganche: Mozda sam pogresio SN modela a ne mogu da proverim posto mi nije pri ruci, no, spec:

C2D 2.66

4GB DDR3

320GB HDD

9600GT i 9500/9400GS, nisam siguran koja je druga u pitanju

DL Superdrajv koji ponekad ima problema sa citanjem upravo DL-ova.

infidel

Link to comment
Share on other sites

e jebiga sad, zaboravih :D

nemam nikakvu okvirnu cenu ni za sta od izlistanog, stoga i rekoh da primam ponude u naredne tri nedelje.

sad, sto se tice konkretno mekbuka, ako ne dobijem 850e ne mislim ni da ga prodajem :)

infidel

Link to comment
Share on other sites

e jebiga sad, zaboravih :D

nemam nikakvu okvirnu cenu ni za sta od izlistanog, stoga i rekoh da primam ponude u naredne tri nedelje.

sad, sto se tice konkretno mekbuka, ako ne dobijem 850e ne mislim ni da ga prodajem :)

prijatelju, 850e za c2d? sry, al nerealno. Naravnom, ti određuješ cenu i znaš koliko on košta za tebe, samo mislim da će teško ko iskeširati tolike pare za C2D laptop

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

prijatelju, 850e za c2d? sry, al nerealno. Naravnom, ti određuješ cenu i znaš koliko on košta za tebe, samo mislim da će teško ko iskeširati tolike pare za C2D laptop

Onaj kome treba za posao ce iskesirati,za takvu masinu realna cena po meni je recimo oko 700-750e. A realno kolika je razlika u performansama izmedju nekog macbook pro sa I5 procesora koji kosta recimo 1500e u prodavnici i ovog sa C2D na 2,4Ghz? Ajde da kazemo 20% max....

Link to comment
Share on other sites

ma da, sad je još i loš i5, dajte molim vas, budite malo realni. Prošle su dve generacije procesora od tad, plus je to model sa sada već 3 god starom baterijom i sl. Ali ok, da ne miniram dalje.

Za 850 češ po oglasima da nađeš starije 8440/8540 Elitebookove ili T410/T510 Lenovo, koji su po meni mnogo bolja kupovina

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne seri Pero, gde vidis da sam napisao da je i5 los, daleko od toga, ali daleko od toga da je i T9550 los.

opusteno Draganche :)

samo da razjasnim pricu oko slusalica posto sam zaboravio u prvom postu da ubacim.

prodajem jedne a druge zadrzavam za sebe, tako da ne bude zabune na kraju.

infidel

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...